Замовити дзвінок
Інтернет в котеджному містечку Золоче

 

Тарифи для підключення фіз. осіб у котеджному містечку Золоче

Тариф

"Free 30"

"Free 50"

"Free 100"

Швидкість Worldдо 30 Мбіт/сдо 50 Мбіт/сдо 100 Мбіт/с 
Швидкість UAдо 100 Мбіт/сдо 100 Мбіт/сдо 100 Мбіт/с 
Абонплата
300 грн.
400 грн.топ продажів
500 грн. 
 
**Вартість підключення до мережі компанії для абонентів у приватному секторі розраховується індивідуально.

Переваги "ФРІНЕТ"

Поточні акції

Якщо Вам потрібен Інтернет в котеджному містечку Золоче, Ви завжди можете звернутися до одного з кращих Інтернет-операторів у Києві — компанії «ФРІНЕТ». 

«ФРІНЕТ» забезпечує стабільність і якість зв'язку. 

Працюючи на ринку телекомунікаційних послуг вже багато років, компанія заслужено займає кращі місця в рейтингах Інтернет-операторів України. На високій швидкості користувачі отримують стабільний доступ до мережі Інтернет і додаткових сервісів. 

Чому вигідно співпрацювати з "ФРІНЕТ" 

Підключення без затримок

  • З кожним клієнтом спеціалісти компанії завчасно обговорюють процес підключення до мережі, а монтажні роботи проводяться максимально оперативно, так що вам не доведеться довго чекати.

Надійність каналів зв'язку

  • Завдяки використанню сучасного обладнання провідних марок клієнти компанії «ФРІНЕТ» отримують якісний  безперебійний зв'язок. Мережа обслуговують досвідчені кваліфіковані працівники, а для передачі сигналу використовуються виділені оптоволоконні канали з високою пропускною здатністю.

Комплексне надання послуг

  • В Золоче «ФРІНЕТ» надає абонентам всі необхідні послуги. Крім доступу до глобальної мережі Ви також можете замовити передплату на антивірусне ПЗ, підключити сервіси сучасного інтерактивного телебачення та користуватися іншими додатковими послугами.