Якщо вам потрібен Інтернет в котеджному містечку Золоче,  ви завжди можете звернутися до одного з кращих Інтернет-операторів у Києві — компанії «ФРІНЕТ».

«ФРІНЕТ» забезпечує стабільність і якість зв'язку. Працюючи на ринку телекомунікаційних послуг вже багато років, компанія заслужено займає кращі місця в рейтингах Інтернет-операторів України. На швидкості до 100 Мбіт/с користувачі отримують високошвидкісний доступ до мережі Інтернет і додаткових сервісів.

Чому вигідно співпрацювати з "ФРІНЕТ"

Підключення без затримок

  • З кожним клієнтом спеціалісти компанії завчасно обговорюють процес підключення до мережі, а монтажні роботи проводяться максимально оперативно, так що вам не доведеться довго чекати.

Надійність каналів зв'язку

  • Завдяки використанню сучасного обладнання таких марок, як Cisco, ZTE, D-Link,  Нuawei, клієнти компанії «ФРІНЕТ» отримують якісний  безперебійний зв'язок. Мережа обслуговують досвідчені кваліфіковані працівники, а для передачі сигналу використовуються виділені оптоволоконні канали з високою пропускною здатністю.

Комплексне надання послуг

  • В Золоче  «ФРІНЕТ» надає абонентам всі необхідні послуги. Крім доступу до глобальної мережі ви також можете замовити передплату на антивірусне ПЗ, підключити сервіси сучасного інтерактивного телебачення та користуватися іншими додатковими послугами.