Замовити дзвінок
Інтернет для офісу Київ

Компанія ФРІНЕТ надає високошвидкісне підключення інтернету для офісів, підприємств, організацій використовуючи сучасні технології побудови мереж (Ethernet, FTTx, GPON).  Обсяг інтернет-трафіку в корпоративних тарифних планах необмежений. 

 

 Наші переваги:

<strong>Швидкість.</strong> Інтернет на швидкості до 40 Гбіт/c за технологією FTTx забезпечить швидку роботу співробітників головного офісу та регіональних філій, електронного документообігу, платіжних терміналів.
Швидкість. Інтернет на швидкості до 40 Гбіт/c за технологією FTTx забезпечить швидку роботу співробітників головного офісу та регіональних філій, електронного документообігу, платіжних терміналів.
<strong>Надійність.</strong> Цілодобовий моніторинг мережевого обладнання та кваліфікована цілодобова технічна підтримка.
Надійність. Цілодобовий моніторинг мережевого обладнання та кваліфікована цілодобова технічна підтримка.
<strong>Швидке підключення.</strong> Швидке опрацювання схеми підключення для корпоративних клієнтів в будь-якій точці України.
Швидке підключення. Швидке опрацювання схеми підключення для корпоративних клієнтів в будь-якій точці України.
<strong>Індивідуальний підхід.</strong> Економія коштів — основна потреба сучасного підприємства. Використовуючи гнучку тарифну політику ми зможемо допомогти Вам у реалізації вашого проекту при мінімальних витратах.
Індивідуальний підхід. Економія коштів — основна потреба сучасного підприємства. Використовуючи гнучку тарифну політику ми зможемо допомогти Вам у реалізації вашого проекту при мінімальних витратах.
<strong>Якість та стабільність.</strong> Мережа ФРІНЕТ побудована на найсучаснішому обладнанні. Компанія резервує канали передачі даних і джерела живлення на мережевому обладнанні, забезпечує стабільне надання послуги Інтернет.
Якість та стабільність. Мережа ФРІНЕТ побудована на найсучаснішому обладнанні. Компанія резервує канали передачі даних і джерела живлення на мережевому обладнанні, забезпечує стабільне надання послуги Інтернет.
<strong>Комплексні рішення.</strong> З ФРІНЕТ Ви можете підключити високошвидкісний Інтернет і організувати телефонію в Вашому офісі.
Комплексні рішення. З ФРІНЕТ Ви можете підключити високошвидкісний Інтернет і організувати телефонію в Вашому офісі.

Для замовлення та підключення стабільного інтернет-з'єднання за вигідною ціною - залишайте заявку, або звертайтесь в корпоративний відділ нашої компанії. Приєднуйтесь!

Інтернет в офіс у Києві — запорука стабільної роботи вашого бізнесу

Для успішного бізнесу у цифрову епоху потрібне надійне та стабільне підключення до Інтернету. Усі аспекти роботи, від комунікації з клієнтами до обміну даними між компаніями-партнерами, відбуваються у цифровому форматі. Тому надійне й швидке з'єднання з Інтернетом вашого офісу в Києві має велике значення.

Саме якісне підключення надає можливість фірмі бездоганно організувати свою роботу, адже від стабільності роботи Мережі досить часто залежить і репутація компанії, адже чим швидше надано відповіді на запити, тим лояльнішим є ставлення клієнтів. Тобто, бачимо, що якісний Інтернет в офісі Києва має важливе значення. Саме тому необхідно співпрацювати з провайдером, який відрізняється чудовою репутацією.

«ФРІНЕТ» — підключення Інтернету для бізнесу високої швидкості

Наші фахівці розробили вигідні тарифи для юридичних осіб, усю необхідну інформацію щодо деталей можуть у повному обсязі надати наші менеджери.

Консультанти «ФРІНЕТ» докладно розкажуть про те, як замовити послугу. Вони повідомлять вартість тарифу та особливості підключення Інтернету для офісу в Києві. Наші фахівці з радістю порекомендують вам оптимальний тарифний план, який матиме гарні умови та оптимальну ціну.

Переваги від співпраці представників бізнесу з провайдером FREENET

Офісний Інтернет для київських бізнесменів — важлива складова. Адже без нього досить складно уявити розвиток їхньої діяльності, наприклад, як-от:

  • Достойно прорекламувати свою компанію задля розширення клієнтської бази.
  • Купити канцтовари, оргтехніку, приладдя.
  • Відшукати бізнес-партнера або фірму, яка надає певні послуги.

Наша компанія пропонує під'єднати якісний Інтернет в офісі в Києві. Співпраця з компанією «ФРІНЕТ» надає для клієнтів безліч переваг, а саме:

  1. Високу швидкість доступу до Інтернету (до 1 Гбіт/с). Ціна послуги відповідає якості.
  2. Цілодобову підтримку клієнтів.
  3. Стабільний та надійний доступ до Мережі.
  4. Можливість замовити додаткові послуги (телефонія).
  5. Організацію корпоративної мережі великого концерну.

Для більшої зручності наша компанія пропонує подати заявку на підключення онлайн. Для цього необхідно заповнити форму на сайті (вказати місто в Україні, точну адресу об'єкта, ввести своє ім'я, номер телефону, адресу електронної скриньки). Після чого менеджери обов’язково зв'яжуться з вами для того, щоб уточнити нюанси та надати детальну інформацію про послуги.