Багатоквартирні будинки
 

Тарифні плани для фізичних осіб у м. Київ: 

Тариф

"F-1"

"Free 100"

"Free 50"

Швидкість до 1 Гбіт/с до 100 Мбіт/сдо 50 Мбіт/с
Абонплата399 грн299 грн199 грн
Вартість підключення299 грн.1 грн.100 грн. 
 

Шановний абонент!
   Повідомляємо Вам, що з 1 квітня 2023 року змінюється вартість послуги доступу до мережі Інтернет для діючих абонентів ТОВ «ФРІНЕТ», які входять до зони обслуговування Деснянського та Дарницького центру обслуговування абонентів.
   Усвідомлюючи всю складність ситуації в Україні сьогодні, пов'язану з повномасштабним вторгненням росії на територію нашої суверенної держави, просимо Вас з розумінням поставитися до зміни вартості
послуг. Протягом тривалого часу ми не змінювали вартість своїх тарифів бо розуміли наскільки важливим є зв’язок з рідними і близькими.
   Компанія докладала максимум зусиль для того щоб в найкоротші терміни відновлювати мережу пошкоджену у наслідок активних бойових дій, а також суттєво модернізувала та збільшила автономність роботи
мережі. Зміна тарифних планів зумовлена суттєвою інфляцією, що призвела до збільшення логістичних витрат, зростання вартості обладнання та матеріалів.
   Це вимушений крок, без зміни цін надалі стає неможливою підтримка високої якості надання послуг та своєчасне проведення аварійно-відновлювальних робіт.
Сподіваємося на Ваше розуміння.


За додатковою інформацією звертайтесь до контакт центру компанії: (050) 538-12-38, (068) 538-12-38, (044) 538-12-38

Бути абонентом «ФРІНЕТ» вигідно та комфортно!

  • Інтернет-з'єднання стабільне завжди – мережі компанії побудовані за сучасними технологіями, використовується обладнання провідних виробників, фахівці компанії ведуть цілодобовий моніторинг.
  • Легко переходити з тарифу на тариф. Змінити тарифний план Ви можете самостійно через "Особистий кабінет" або за зверненням в абонентський відділ компанії.
  • За невелику доплату можна підключити сервіси Інтерактивного телебачення MEGOGOO3TVyoutv.
  • У будь-який час доби Ви можете звернутися в компанію і отримати кваліфіковану допомогу фахівців технічної підтримки сучасними каналами комунікацій (бот-канали).
  • Широкий вибір способів оплати послуг.
Бути абонентом «ФРІНЕТ» вигідно та комфортно!

Зателефонуйте в наш Call-центр або залиште заявку на сайті і відчуйте всі переваги доступу до мережі Інтернет без будь-яких обмежень!

Поточні акції