Замовити дзвінок
Багатоквартирні будинки
 

Тарифні плани для фізичних осіб у м. Київ: 

Тариф

"F-1"

"Free 100"

"Free 50"

Швидкість до 1 Гбіт/с до 100 Мбіт/сдо 50 Мбіт/с
Абонплата399 грн.200 грн*299 грн.150 грн*199 грн.100 грн*
Вартість підключення1 грн.1 грн.1 грн. 
 

Регламент проведення акції

За додатковою інформацією звертайтесь до контакт центру компанії: (050) 538-12-38, (068) 538-12-38, (044) 538-12-38

Бути абонентом «ФРІНЕТ» вигідно та комфортно!

  • Інтернет-з'єднання стабільне завжди – мережі компанії побудовані за сучасними технологіями, використовується обладнання провідних виробників, фахівці компанії ведуть цілодобовий моніторинг.
  • Легко переходити з тарифу на тариф. Змінити тарифний план Ви можете самостійно через "Особистий кабінет" або за зверненням в абонентський відділ компанії.
  • За невелику доплату можна підключити сервіси Інтерактивного телебачення MEGOGOO3TVyoutv.
  • У будь-який час доби Ви можете звернутися в компанію і отримати кваліфіковану допомогу фахівців технічної підтримки сучасними каналами комунікацій (бот-канали).
  • Широкий вибір способів оплати послуг.
Бути абонентом «ФРІНЕТ» вигідно та комфортно!

Зателефонуйте в наш Call-центр або залиште заявку на сайті і відчуйте всі переваги доступу до мережі Інтернет без будь-яких обмежень!

Поточні акції

Наявністю домашнього інтернету, здавалося б, сьогодні нікого не здивувати, особливо в районах з багатоквартирною забудовою. Тут розгорається неабияка конкуренція між провайдерами в боротьбі за абонента, який бажає підключитися до інтернету. Проте, хоч підключити інтернет і не проблема для киян, варто ретельніше вибирати провайдера, адже від цього залежить:

· Стабільність і швидкість доступу до мережі, що визначає комфорт користування послугами;

· Матеріальна вигода, адже вартість послуг повинна бути розумною, справедливою і не завищеною;

· Спосіб підключення і надання пакету можливостей.

Одним з операторів, що пропонують вигідні, зручні пакети послуг інтернету і цифрового інтерактивного телебачення, високі стандарти сервісу, є компанія ФРІНЕТ, що має широку, постійно зростаючу оптоволоконну мережу.  Багатотисячної армії користувачів інтернету і якісного телебачення не перший рік довіряє ФРІНЕТ підключення інтернету Києві та регіонах України.

Як підключити Інтернет в Києві

Щоб будь-який з комп'ютерів або мобільних гаджетів з модулем WI-FI, а також телевізори smartTV або з TV-модулем мали стабільний швидкісний доступ до мережі, необхідно лише залишити заявку на підключення у провайдера ФРІНЕТ:

· Перевірте адресу на можливість підключення - на сайті або за телефоном;

· Заповніть заявку-анкету, щоб підключитися до інтернету і цифрового ТВ;

· Почніть користуватися всіма перевагами (підключення інтернету Київ ФРІНЕТ здійснює не пізніше ніж через добу).

При цьому кабель, роутер, приставки - все це не потрібно купувати самостійно і налаштовувати, все можна замовити у оператора.

Можна вибрати зручний спосіб зв'язку: зателефонувати оператору компанії або звернутися в цілодобовий колл-центр: онлайн чат, бот-канали.

Переваги підключення інтернету від компанії ФРІНЕТ

Підключити інтернет Київ в компанії ФРІНЕТ може на вигідних умовах по 3 варіантів тарифних планів. При цьому, який би не був обраний тариф інтернету, за невелику доплату є інтерактивне телебачення  з колосальним асортиментом контенту і каналів у високій якості. Такий інтернет підключити навряд чи зможе звичайний провайдер.

При бажанні можна швидко і просто змінити тарифний план. Налаштування здійснюється в Особистому кабінеті.