Швидкісний Інтернет у квартиру
 

Тарифні плани для фізичних осіб: 

Тариф

"F - 100"

"F - 1000"

Швидкість доступу до мережі Інтернетдо 100 Мбіт/сдо 1000 Мбіт/с 
Абонентська плата (в місяць)

100 грн*

200 грн

125 грн*

250 грн

 

*Регламент проведення акції «Знижка на тариф 50%»

За додатковою інформацією звертайтесь до відділу продажу компанії: 0 800 600 801

Бути абонентом «ФРІНЕТ» вигідно та комфортно!

  • Інтернет-з'єднання стабільне завжди – мережі компанії побудовані за сучасними технологіями, використовується обладнання провідних виробників, фахівці компанії ведуть цілодобовий моніторинг.
  • Легко переходити з тарифу на тариф. Змінити тарифний план Ви можете самостійно через "Особистий кабінет" або за зверненням в абонентський відділ компанії.
  • За невелику доплату можна підключити сервіси Інтерактивного телебачення MEGOGOO3TVyoutv.
  • У будь-який час доби Ви можете звернутися в компанію і отримати кваліфіковану допомогу фахівців технічної підтримки сучасними каналами комунікацій (бот-канали).
  • Широкий вибір способів оплати послуг.
Бути абонентом «ФРІНЕТ» вигідно та комфортно!

Зателефонуйте в наш Call-центр або залиште заявку на сайті і відчуйте всі переваги доступу до мережі Інтернет без будь-яких обмежень!

Свіжі новини

Чат бот ФРІНЕТ
27.06.2024 Залишайтеся з нами на зв'язку!

Користуйтеся ЧАТ-БОТом

Припинення надання послуг «Поштова скринька» ФРІНЕТ
03.06.2024 Припинення надання послуг «Поштова скринька»

З 01 липня 2024 року буде припинено подальше надання послуг...

Підключайте за вигідними тарифами у Києві

Сьогодні майже кожен із нас стежить за новими тенденціями та останніми новинами. Звісно, саме завдяки стабільному та якісному доступу до мережі Інтернет ми можемо бути в курсі світових подій і того, що відбувається в Україні. Саме всесвітня мережа надає нам можливість спілкуватися з рідними та друзями, дізнаватися останні новини в політиці та спорті, шукати роботу та нові знайомства.

Оскільки сучасні технології значно спростили підключення до Інтернету, більшість багатоквартирних будинків столиці вже належать до абонентської системи всіх відомих українських провайдерів. Охочим провести оптоволоконний Інтернет у квартиру в Києві достатньо вибрати відповідну компанію, яка зможе надати найбільш вигідний тариф. Найпопулярнішим київським провайдером є компанія «ФРІНЕТ», яка пропонує вигідні тарифні плани, зокрема, недорогий домашній Інтернет.

Послуги, які надає «ФРІНЕТ»

Провайдер надає велику кількість послуг, а саме:

  • підключення квартир до якісного, швидкого кабельного Інтернету;
  • виконання монтажних робіт виїзною бригадою;
  • налаштування та установка відповідного обладнання;
  • надання доступу до особистого кабінету, де можливо контролювати тарифний план.

Наша компанія проведе оптоволоконний Інтернет у квартиру за низькою ціною. Наші абоненти мають змогу самостійно підбирати для себе оптимальний тарифний план. Швидкість з'єднання залежатиме від обраного тарифу (до 1 Гбіт/с).

Для повноцінного підключення до Інтернету не потрібне спеціальне обладнання, тому немає потреби щось купувати самостійно або брати в оренду. Також наша компанія пропонує різноманітні додаткові послуги, зокрема покращений антивірусний захист за вигідною ціною. Також ми здійснюємо постійну підтримку користувачів, абоненти можуть звернутися до цілодобового контакт-центру з будь-яким питанням.

Кожен може провести Інтернет у квартиру в Києві — для цього треба лише залишити заявку на сайті компанії, указавши свою адресу та номер телефону. Наші представники зв'яжуться з кожним і запропонують вигідні варіанти підключення.