Про компанію

Просте і швидке підключення до інтернету в Києві

Інтернет за останні пару років став по-справжньому невід'ємною частиною нашого життя. Ми користуємося ним на роботі, в дорозі і дома. Завданням компанії ФРІНЕТ, представленої на ринку торговою маркою О3, є надання можливості підключити швидкий і якісний домашній інтернет, який відкриє перед абонентами світ нових цифрових можливостей.

Швидкий інтернет від ФРІНЕТ в Києві: ключові переваги.

На сьогоднішній день послугами компанії користуються понад 143 тис. абонентів  у майже 200 населенних пунктів, що стало результатом постійного впровадження інновацій та наявності ряду унікальних переваг.

Великий вибір послуг. У кожного абонента свої вимоги до доступу до мережі , але компанія ФРІНЕТ розробила різні пакети, які відрізняються наповненням, швидкістю та іншими параметрами. Кожен абонент, перед тим, як підключитися до інтернету, сам визначає, який набір послуг йому необхідний для реалізації своїх бажань.

Інноваційність. Користувачі О3 не просто отримують можливість підключити безлімітний інтернет, а стають абонентами мережі побудованої на основі сучасного обладнання та новітніх технологій. Мережі оператора побудовані на основі FTTx-технологій. Оптоволоконні магістралі передають дані зі швидкістю до 40 Гбіт/с. Також для розвитку інфраструктури використовується обладнання від провідних компаній: ZTE, Cisco, Juniper ,Networks і ін.

Додаткові продукти. ФРІНЕТ - сучасний оператор, який пропонує абонентам можливість не просто підключити інтернет, а й отримати ряд додаткових цифрових послуг. Зовнішня IP-адреса, Інтерактивне телебачення,  SMS-інформування та інші цифрові продукти зроблять ваше життя простіше і комфортніше.

Customer service

Ключовим напрямком розвитку ФРІНЕТ є постійне підвищення якості обслуговування клієнтів. Цілодобовий Call-центр, технічна підтримка, постійний моніторинг якості роботи мережі, зручний сайт, онлайн помічник, чат-боти в улюблених додатках і функціональний особистий кабінет користувача роблять ФРІНЕТ одним з кращих провайдерів Києва в плані комфорту для абонентів. Приділяє компанія увагу і підвищенню лояльності, для чого постійно проводяться акції та розіграші призів серед нових і постійних клієнтів.

Огляд сайту компанії FREENET

Компанія ФРІНЕТ піклується про своїх абонентів і робить все можливе для підвищення зручності користування не тільки послугами але і сайтом. Саме для цього створено відео яке допоможе швидко соріентіоваться в навігації по сайту. 

Ключові переваги мережі "О3"

  • використання технологій FTTx і Ethernet, надання доступу до сегменту Інтернет на швидкості до 1 Гбіт/с;
  • організація симетричного каналу (однаково висока швидкість прийому і передачі даних);
  • немає необхідності придбання додаткового обладнання (для підключення досить мережевої карти);
  • висока надійність мережі та якість надання послуг;
  • гнучка тарифна політика;
  • низька вартість підключення послуги;
  • вигідні акційні пропозиції, програма лояльності;
  • додаткові сервісні послуги;
  • надання антивірусного захисту за доступною ціною;
  • цілодобова технічна підтримка сучасними каналами комунікації.

Свіжі новини

Нове відео

Нове відео

Будь мобільним разом з ФРІНЕТ!

Нове відео від компанії ФРІНЕТ вже на каналі YouTube

Нове відео від компанії ФРІНЕТ...

Бажаєте замовити Інтернет в офіс?

Поточні акції

Акція

Акція "Приведи друга!"

Компанія «ФРІНЕТ» пропонує Вам скористатися новими умовами акції «Приведи друга».

Програма лояльності

Програма лояльності

Нові умови «Програми лояльності» дозволяють отримати додаткові вигоди абонентам,...