Компанія "ФРІНЕТ" - провідний провайдер в Жулянах, який завжди стежить за якістю послуг і не перестає удосконалювати свою роботу. З жовтня 2013 року у мешканців Жулян є можливість отримувати стабільний високошвидкісний доступ до глобальної мережі.

Турбота про користувачів і технічна оснащеність мережі

Проявляючи турботу про своїх абонентів, компанія "ФРІНЕТ" стежить за тим, щоб вони завжди отримували тільки якісні послуги і ні про що не турбувалися, для цього:

  • служба технічної підтримки працює цілодобово і завжди готова відповісти на питання, повідомити важливу для абонента інформацію;
  • сall- центр оперативно обробляє заявки, що поступають, не створюючи у абонентів необхідності довго чекати;
  • швидкість завантаження і відправки даних однакова, завдяки цьому абоненти можуть пересилати дані так само швидко, як і отримувати;
  • дані передаються по високошвидкісних оптоволоконних магістралях, що дозволяє абонентам не страждати від перебоїв;
  • використовується мережеве обладнання провідних виробників: D - Link, Cisco та інших;
  • компанія цілодобово проводить моніторинг своєї мережі, щоб покращувати її роботу.

Зверніть увагу: кожен абонент "ФРІНЕТ" отримує доступ до розважальних ресурсів. Тепер слухати радіо в режимі онлайн, дивитися кращі фільми, користуватися ігровим порталом можна абсолютно безкоштовно. Організувати власне дозвілля стало набагато простіше. Стабільний доступ до українського і до закордонного сегментам глобальної мережі зберігається впродовж дня і ночі, пікове навантаження не створює перебоїв і падінь швидкості.