Замовити дзвінок
Інтернет в селі Троєщина

 

Тарифи для абонентів приватного сектору у с. Троєщина

Тариф

"Free 100"

"Free 50"

"Free 30"

Швидкість Worldдо 100 Мбіт/сдо 50 Мбіт/сдо 30 Мбіт/с 
Швидкість UAдо 100 Мбіт/сдо 100 Мбіт/сдо 100 Мбіт/с 
Абонплата
300 грн.
250 грн.топ продажів
200 грн. 
 
**Вартість підключення до мережі компанії для абонентів у приватному секторі розраховується індивідуально.

Переваги "ФРІНЕТ"

Свіжі новини

Виникла аварія на мережi компанiї в Макарівському районі с. Калинівка ФРІНЕТ
20.05.2024 Виникла аварія в окремих сегментах мережі компанії ДТЕК

Виникла аварія ДТЕК у окремих сегментах мережі компанії

Зміна вартості послуг, Київ. ФРІНЕТ
22.04.2024 Зміна вартості послуг.

Шановні абоненти! Повідомляємо Вам, що з 1 травня 2024...

Постійний доступ в Інтернет без обмежень і проблем — необхідна умова продуктивної роботи як для працівників організацій, так і для домашніх користувачів. Якщо швидкість з'єднання знижується, виконувати роботу повноцінно стає неможливо, а вимушені затримки обертаються розчаруванням і чималими збитками для користувачів. Компанія «ФРІНЕТ» забезпечує високошвидкісний інтернет у селі Троєщина і ви можете не сумніватися в бездоганній якості послуг.

Зверніться у «ФРІНЕТ», щоб підключитися до мережі Інтернет на вигідних умовах.

Компанія використовує обладнання від провідних виробників, а кваліфіковані та досвідчені співробітники проводять його налаштування та встановлення без затримок у часі.

Зробіть вибір на користь компанії «ФРІНЕТ» та користуйтеся ресурсами глобальної мережі без обмежень.

 

Причини обрати саме «ФРІНЕТ»

Відсутність переплат

  • Абонентам села Троєщини – вигідні умови. Компанія регулярно проводить акції та надає знижки на свої послуги.

Потужне обладнання

  • Щоб забезпечити безперебійну роботу мережі, «ФРІНЕТ» використовує обладнання провідних виробників. Завдяки цьому, навіть при високому навантаженні мережі, інформація передається без падінь швидкості і без перебоїв.

Професійна установка

  • Співробітники компанії мають великий досвід роботи і проводять монтажні роботи у найкоротший термін. Мережа постійно вдосконалюється і модернізується, а будь-яке питання вирішується в найкоротший термін.

 

 

ФРІНЕТ підключає інтернет в с.Троєщина

Село Троєщина сьогодні вже мало нагадує поселення на березі річки з не найчисленнішим населенням. За довгі століття свого існування воно пережило і неодноразові світанки, і невдачі, коли на місці колись великого села залишалося лише кілька дворів. Навіть переїжджати з місця на місце жителям селища доводилося неодноразово. Остаточною крапкою розміщення поселення стали три височини, який в наш час стали одним з найбільш густонаселених районів столиці (більше 600 тис. Жителів).
Підключити інтернет на Троєщині - це не просто можливість отримати додатковий засіб для цікавого проведення дозвілля. З огляду на високу щільність населення мікрорайону і наявність дуже великого числа комерційних і державних організацій, розташованих на території «трьох пагорбів», присутність тут якісного, надійного, швидкісного і завжди стабільного інтернету стає необхідністю.

Надійний інтернет і завжди комфортний сервіс

Інтернет-провайдер ФРІНЕТ проводить підключення телекомунікацій на вигідних для користувачів умовах. В спектр наших послуг включені:

  • інтернет для будинку індивідуальним клієнтам;
  • інтернет-послуги для бізнесу: будівництво ВОЛЗ, створення корпоративних мереж;
  • резервування каналів передачі даних;
  • інтерактивне телебачення (Smart TV або з приставкою).

Детальна інформація про діяльність компанії представлена ​​на YouTube-каналі і в соцмережах. У Facebook ви знайдете все новини та оновлення пропозицій для кожного регіону обслуговування.
Наші оператори приймають заявки від користувачів 24/7 і завжди готові надати допомогу у вирішенні проблем, пов'язаних з роботою обладнання чи організаційними питаннями.
Ми використовуємо в роботі тільки нове високоякісне обладнання від кращих виробників світу, джерела безперебійного живлення, оптоволоконні магістралі. Ви отримуєте завжди стабільний швидкісний інтернет без просідань і падінь трафіку навіть в години пік.

Широкий вибір тарифних планів

Вибирайте комфортний тариф з декількох запропонованих для дому та офісу. Вартість пакетів послуг варіюється в залежності від наповненості і технічних параметрів. У будь-який момент можна зробити заміну тарифного плану.

Підключити інтернет в с.Троєщина можна дуже швидко

Для підключення телекомунікацій досить залишити заявку на сайті або в месенджері, зателефонувати нам або відправити повідомлення на e-mail. Після відпрацювання заявки наші співробітники виконають роботи по включенню Мереж в найкоротші терміни.