До якого оператора краще підключитися, щоб отримати якісний доступ до мережі Інтернет в Печерському районі? 115 тис. власників приватних будинків і жителів багатоповерхівок вже зробили свій вибір і стали абонентами компанії "ФРІНЕТ". Шкодувати про це їм не доводиться, оскільки "ФРІНЕТ" збирає позитивні відгуки завдяки стабільній роботі мережі. Передаючи інформацію по новітніх оптоволоконних магістралях, компанія забезпечує своїм користувачам стабільний доступ до мережі Інетрент у будь-який час.

Чому саме «ФРІНЕТ»?

Ділова і соціальна активність Печерського району не залишає шансу операторам, які не проявляють достатньої турботи про своїх клієнтів. "ФРІНЕТ", зона охоплення якого постійно розширюється, підходить до роботи професійно. Це відображається у всьому, починаючи від вигідної тарифної лінійки і закінчуючи цілодобовою технічною підтримкою:

  • доступні різні тарифні плани, з яких кожен може обрати оптимальний;
  • вказана швидкість відповідає реальній - причому як для завантаження, так і для відправки даних;
  • з'єднання стабільне впродовж доби, у тому числі в моменти пікових навантажень;
  • завдяки сучасній технології FTTx вдається уникнути падінь швидкості і перебоїв. 

Працівникі технічної підтримки цілодобово надають професійні та чіткі відповіді на будь-які питання абонентів компанії.

Зручність користування і додаткові переваги 

Отримуючи доступ до мережі Інтернет на Печерську, абоненти компанії "ФРІНЕТ" користуються і ще декількома перевагами:

  • для підключення до мережі не потрібно купувати додаткове обладнання;
  • користувачам надається безкоштовний доступ до розважальних ресурсів: Інтернет-радіостанції, ігровому порталу, онлайн-кінотеатру;
  • в якості додаткових послуг надаються комплект антивірусного захисту, доступ до сервісів сучасного інтерактивного телебачення;
  • в разі необхідності можна легко і швидко поміняти тарифний пакет. 

В компанії ведеться постійний моніторинг мережі для того, щоб покращувати її роботу і не допускати погіршення якості зв'язку.