Замовити дзвінок
Інтернет в районі Осокорки

 

Тарифні плани для фіз. осіб у приватному секторі житлового масиву Осокорки:

Тариф

"Free 100"

"Free 50"

"Free 30"

Швидкість Worldдо 100 Мбіт/сдо 50 Мбіт/сдо 30 Мбіт/с 
Швидкість UAдо 100 Мбіт/сдо 100 Мбіт/сдо 100 Мбіт/с 
Абонплата
300 грн.
250 грн.топ продажів
200 грн. 
 
**Вартість підключення до мережі компанії для абонентів у приватному секторі розраховується індивідуально.

 

Тарифні плани для фіз. осіб у багатоквартирних будинках житлового масиву Осокорки:

Тариф

"Free 50"

"Free 100"

"F-1"

Швидкість Worldдо 50 Мбіт/сдо 100 Мбіт/сдо 1 Гбіт/с 
Швидкість UAдо 100 Мбіт/сдо 100 Мбіт/с до 1 Гбіт/с
Абонплата125 грн.
150 грн.
 299 грн.
Вартість підключення100 грн.100 грн.150 грн.**
 

** Офіційний регламент тарифу F-1.

 

Переваги "ФРІНЕТ"

Свіжі новини

Виникла аварія на мережi компанiї в Макарівському районі с. Калинівка ФРІНЕТ
20.05.2024 Виникла аварія в окремих сегментах мережі компанії ДТЕК

Виникла аварія ДТЕК у окремих сегментах мережі компанії

Зміна вартості послуг, Київ. ФРІНЕТ
22.04.2024 Зміна вартості послуг.

Шановні абоненти! Повідомляємо Вам, що з 1 травня 2024...

Високошвидкісний, стабільний і надійний інтернет в Осокорках провайдер «ФРІНЕТ» надає, починаючи з 2013 року. Це надійний Інтернет-провайдер, що пропонує вигідні умови жителям багатоквартирних будинків та приватного сектору в Києві. Залишивши заявку на сайті, Ви зможете отримати детальну інформацію про послуги постачальника і незабаром забудете про будь-які проблеми з підключенням до глобальної мережі.


«ФРІНЕТ» - один з кращих Інтернет-операторів в Києві


На відміну від інших організацій з аналогічною метою діяльності, «ФРІНЕТ» підтверджує свій успіх реальними фактами і статистикою. Так, наша зона покриття охопила переважна більшість території приватного сектора Осокорків. Заслужене визнання «ФРІНЕТ» отримав також у жителів Харківського масиву та Позняків, які стали абонентами компанії і задоволені своїм вибором. За роки присутності на українському ринку фірма отримала кілька телекомунікаційних премій, що ще раз підтверджує високу кваліфікацію постачальника послуг і його співробітників.
Ми завжди йдемо назустріч клієнтам:
• даємо можливість абонентам гнучко підійти до вибору тарифу: надається кілька тарифних планів з різною вартістю, легко здійснити перехід з одного тарифу на інший;
• дані приймаються і відправляються з однаковою швидкістю. У будь-який час доби абоненти отримують стабільний доступ і до українського, і до зарубіжного сегменту глобальної мережі.
Ми встановлюємо джерела безперебійного живлення на мережеве обладнання, завдяки чому вдається досягти високих показників стабільності з'єднань. Високошвидкісний трафік гарантований включенням всіх точок доступу в оптоволоконні магістралі.
Без сумніву, компанія «ФРІНЕТ» - надійний і доступний Інтернет-провайдер на Осокорках.

Додатковий сервіс для дому та офісу

Крім доступу до мережі Інтернет, користувачі компанії можуть підключити додаткові сервіси - антивірусний захист, інтерактивне телебачення. Компанія враховує пропозиції і побажання своїх абонентів, щоб удосконалювати якість послуг.
Для використання ТВ в новому форматі вам може знадобитися приставка - ми надамо і налаштуємо її при підключенні. У такому режимі або ж використовуючи Smart-функцію ви зможете дивитися улюблені передачі з максимальним комфортом - включаючи опцію запам'ятовування, паузи або насолоджуючись «кінотеатром».
Для організацій - особливі умови підключення, а також вигідні тарифи на будівництво ВОЛЗ, створення корпоративних мереж, резервування каналів передачі даних. Зв'язатися з нами можна по телефону, в месенджерах, в соцмережах або на сайті.