Високошвидкісний, стабільний та надійний інтернет на Осокорках компанія «ФРІНЕТ» надає з 2013 року. Компанія завжди пропонує вигідні умови користування мешканцям багатоквартирних будинків та приватного сектора в Києві. Залишивши заявку на сайті, Ви зможете отримати детальну інформацію про тарифи та в найближчий час забудете про будь-які проблеми з підключенням до глобальної мережі.

«ФРІНЕТ» — один з найкращих Інтернет-операторів у Києві

На відміну від інших компаній, "ФРІНЕТ" підтверджує свій успіх реальними фактами і статистикою. Так, зона покриття компанії охопила переважну більшість території приватного сектора на Осокорках. Заслужене визнання "ФРІНЕТ" отримав також у жителів Харківського масиву і Позняків - більше 30 тисяч жителів цих районів стали абонентами компанії і задоволені своїм вибором.

  • компанія пропонує своїм користувачам гнучку систему вибору тарифного плану : надається декілька тарифних планів з різною вартістю, легко здійснити перехід з одного тарифу на інший;
  • у вартість тарифів вже включено користування найбільшим ігровим порталом України, онлайн-кінотеатром і онлайн-радіостанцією;
  • дані передаються з однаковою швидкістю. У будь-який час доби абоненти компанії отримують стабільний доступ і до Українського, і до зарубіжного сегменту глобальної мережі.

Без сомніву, компанія «ФРІНЕТ» — надійний інтернет-провайдер на Осокорках.

Окрім доступу до мережі Інтернет, користувачі компанії можуть підключити додаткові сервіси - антивірусний захист, інтерактивне телебачення.  Компанія враховує пропозиції і побажання своїх абонентів для вдосконалення якості послуг.