Замовити дзвінок
Інтернет у Лісовому масиві Києва

 

Тарифні плани для підключення фізичних осіб у Лісовому масиві, м. Київ:

Тариф

"Free 50"

"Free 100"

"F-1"

Швидкість Worldдо 50 Мбіт/сдо 100 Мбіт/сдо 1 Гбіт/с 
Швидкість UAдо 100 Мбіт/сдо 100 Мбіт/с до 1 Гбіт/с
Абонплата125 грн.
150 грн.
 299 грн.
Вартість підключення100 грн.100 грн.150 грн.**
 

** Офіційний регламент тарифу F-1.

Переваги "ФРІНЕТ"

Свіжі новини

Виникла аварія на мережi компанiї в Макарівському районі с. Калинівка ФРІНЕТ
20.05.2024 Виникла аварія в окремих сегментах мережі компанії ДТЕК

Виникла аварія ДТЕК у окремих сегментах мережі компанії

Зміна вартості послуг, Київ. ФРІНЕТ
22.04.2024 Зміна вартості послуг.

Шановні абоненти! Повідомляємо Вам, що з 1 травня 2024...


Стабільний і надійний доступ до глобальної мережі необхідний і співробітникам великої бізнес-організації, і громадянам в їх повсякденному житті. Інтернет робить спілкування простіше, дозволяє миттєво зв'язуватися з друзями, близькими, колегами по роботі. Багато організацій, залишившись без зв'язку, терплять серйозні збитки. Тому, підключаючи інтернет на Лісовому масиві, варто віддати перевагу перевіреному постачальникові послуг.
«ФРІНЕТ» забезпечує стабільну роботу мережі і зручні умови. Вже багато років поспіль компанія обслуговує абонентів в Києві і інших містах України, стабільно займаючи верхні рядки в рейтингах. Щоб забезпечити абонентам комфортне та продуктивне користування глобальною мережею, використовується обладнання провідних виробників і задіюються волоконно-оптичні лінії зв'язку.

Замовити підключення Ви можете вже зараз.

Якщо будівля вже входить в зону охоплення «ФРІНЕТ», установка точки доступу буде проведена протягом одного робочого дня. Все, що вам слід зробити - зв'язатися з нами зручним для вас способом (по телефону, в месенджері, на сайті, в соціальних мережах) і залишити заявку. Вибрати тариф ви можете попередньо на нашому веб-сайті або під час спілкування з оператором.

Плюси звернення до Інтернет-оператору «ФРІНЕТ»

необмежені можливості
Абонентами компанії можуть стати як громадяни, так і організації. Організаціям «ФРІНЕТ» готовий запропонувати індивідуальні умови, розробити персональний пакет послуг, надати в оренду канал зв'язку. Для бізнесу - будівництво ВОЛЗ, резервування каналів передачі даних, створення корпоративних мереж.
Професійний сервіс
Ви можете замовити як установку точки доступу, так і додаткову антивірусний захист, підключити сучасне інтерактивне телебачення і скористатися іншими послугами. Технічна підтримка цілодобово консультує абонентів і відповідає на питання. Аварійні ситуації вирішуються в найкоротші терміни.
демократичні розцінки
Багаторічна робота на телекомунікаційному ринку і активна співпраця з партнерами, дозволяє компанії встановлювати для абонентів найвигідніші розцінки. Ви можете вибрати тариф у відповідність з власними побажаннями, потребами і бюджетом. У будь-який момент його можна замінити на інший, орієнтований на нові ввідні.
Турбота про абонентів
Ми використовуємо максимум сучасних технічних можливостей для того, щоб забезпечити найбільш комфортну і надійну інтернет-зв'язок. На мережевому обладнанні встановлені джерела безперебійного живлення, підключення проводиться до магістралей між містами. Це - гарантія стабільного швидкісного трафіку в будь-який час.