"ФРІНЕТ" по праву позиціонується як один з кращих інтернет-операторів на ДВРЗ. Завдяки роботі компанії близько 115 тис. жителів Києва і інших міст України вже користуються стабільним і безперебійним доступом до глобальної мережі. Свою діяльність на території району компанія "ФРІНЕТ" почала порівняно недавно - у вересні 2013 року. Жителі дев'ятисот приватних будинків отримали можливість користуватися якісними послугами Інтернет-оператора.

Великий вибір тарифів, легкі умови підключення

Найпомітніша перевага для абонентів - можливість вибрати будь-який відповідний тариф як для квартири, так і для приватного будинку за вигідними і привабливими умовами :

  • компанія пропонує широку лінійку тарифних планів і кожен клієнт може знайти для себе оптимальний тарифний пакет;
  • в пакет послуг вже включено користування розважальними ресурсами;
  • за невелику доплату можна підключитися до сучасного інтерактивного телебачення - організувати власне дозвілля стане набагато простіше;
  • просто і легко переходити з тарифу на тариф.

І головне - щоб стати абонентом компанії "ФРІНЕТ" вам не треба купувати ніякого додаткового устаткування.

Безпека і стабільність - понад усе

Незалежно від того, як часто абоненти користуються підключенням до Інтернету, з'єднання завжди повинне бути стабільним. Про це пам'ятають співробітники компанії "ФРІНЕТ" і тому використовують надійне обладнання ведучих марок (D - Link, Cisco та ін.). Сигнали передаються по високошвидкісних оптоволоконних магістралях, а за невелику плату можна замовити комплект антивірусного захисту.

Швидкість, вказана в описі тарифного плану, відповідає реальній. При цьому компанія забезпечує рівну швидкість завантаження і відправки даних.