Без доступу до глобальної мережі сьогодні неможливо повноцінно прожити. Люди передають та отримують інформацію, виходять на зв'язок з колегами і близькими, оплачують послуги, дивляться кіно в режимі онлайн і роблять багато інших дій.

Компанія «ФРІНЕТ» надає Інтернет в Деснянському районі української столиці за вигідними тарифами. Оформивши договір, ви отримаєте стабільний доступ в Інтернет, захист від вірусів, доступ до сервісів інтерактивного телебачення. Інтернет-оператор буде інформувати вас про акції та нові пропозиції.

Стати абонентом «ФРІНЕТ» простіше простого! Вам не потрібно буде купувати ніяке додаткове устаткування — досить буде дочекатися фахівців, щоб вони провели необхідні роботи. Залиште заявку на підключення вже зараз! 

Чому саме «ФРІНЕТ» 

Найкраще обладнання

  • Абоненти компанії не потерпають від перебоїв зі зв'язком і падінь швидкості - при побудові своїх мереж «ФРІНЕТ» використовує устаткування провідних світових брендів найкращої якості, тому навіть в моменти пікового навантаження Інтернет-з'єднання стабільно.

Доступні розцінки

  • Компанія надає якісні послуги зв'язку за найдемократичнішими цінами в Києві. Перегляньте список запропонованих тарифних планів і переконайтеся самі!

Професіоналізм і відповідальність

  • Ніякі інші Інтернет-провайдери Деснянського району не працюють так само сумлінно і відповідально. Понад 33 000 мешканців району вже переконались в цьому, ставши абонентами компанії.

  • Скориставшись пропозицією «ФРІНЕТ», ви зможете отримувати стабільний і надійний доступ до глобальної мережі.

Сервіс на вищому рівні

  • Якщо ви живете в Деснянському районі Києва — значить, ви вже зараз можете скористатися послугами «ФРІНЕТ». Фахівці проводять роботи з прокладання комунікацій, встановлення та налаштування додаткового обладнання у відповідності з умовами тарифу. Ви зможете надійно захиститися від спаму і вірусних атак, отримати доступ до найкращих в Україні розважальних ресурсів. Моніторинг мережі ведеться цілодобово, що запобігає виникненню будь-яких збоїв і неполадок.

 

Тарифні плани для підключення фізичних осіб у багатоквартирних будинках у Деснянському районі:

Тариф

"Free 50"

"Free 100"

"F-1"

Швидкість Worldдо 50 Мбіт/сдо 100 Мбіт/сдо 1 Гбіт/с 
Швидкість UAдо 100 Мбіт/сдо 100 Мбіт/с до 1 Гбіт/с
Абонплата125 грн.
150 грн.
 299 грн.
Вартість підключення100 грн.100 грн.150 грн.**
 

** Офіційний регламент тарифу F-1.

 

Переваги "ФРІНЕТ"

Поточні акції

Акція

Акція "Приведи друга!"

Компанія «ФРІНЕТ» пропонує Вам скористатися новими умовами акції «Приведи друга».

Програма лояльності

Програма лояльності

Нові умови «Програми лояльності» дозволяють отримати додаткові вигоди абонентам,...

Свіжі новини

Нове відео

Нове відео

Будь мобільним разом з ФРІНЕТ!

Нове відео від компанії ФРІНЕТ вже на каналі YouTube

Нове відео від компанії ФРІНЕТ...

Бажаєте замовити Інтернет в офіс?