Замовити дзвінок
Інтернет в Деснянському районі Києва

 

Тарифні плани для підключення фізичних осіб у багатоквартирних будинках у Деснянському районі:

Тариф

"Free 50"

"Free 100"

"F-1"

Швидкість Worldдо 50 Мбіт/сдо 100 Мбіт/сдо 1 Гбіт/с 
Швидкість UAдо 100 Мбіт/сдо 100 Мбіт/с до 1 Гбіт/с
Абонплата125 грн.
150 грн.
 299 грн.
Вартість підключення100 грн.100 грн.150 грн.**
 

** Офіційний регламент тарифу F-1.

 

Переваги "ФРІНЕТ"

Свіжі новини

Виникла аварія на мережi компанiї в Макарівському районі с. Калинівка ФРІНЕТ
20.05.2024 Виникла аварія в окремих сегментах мережі компанії ДТЕК

Виникла аварія ДТЕК у окремих сегментах мережі компанії

Зміна вартості послуг, Київ. ФРІНЕТ
22.04.2024 Зміна вартості послуг.

Шановні абоненти! Повідомляємо Вам, що з 1 травня 2024...

Без доступу до глобальної мережі сьогодні неможливо повноцінно прожити. Люди передають та отримують інформацію, виходять на зв'язок з колегами і близькими, оплачують послуги, дивляться кіно в режимі онлайн і роблять багато інших дій.

Компанія «ФРІНЕТ» надає Інтернет в Деснянському районі української столиці за вигідними тарифами. Оформивши договір, ви отримаєте стабільний доступ в Інтернет, захист від вірусів, доступ до сервісів інтерактивного телебачення. Інтернет-оператор буде інформувати вас про акції та нові пропозиції.

Стати абонентом «ФРІНЕТ» простіше простого! Вам не потрібно буде купувати ніяке додаткове устаткування — досить буде дочекатися фахівців, щоб вони провели необхідні роботи. Залиште заявку на підключення вже зараз! 

Чому саме «ФРІНЕТ» 

Найкраще обладнання

  • Абоненти компанії не потерпають від перебоїв зі зв'язком і падінь швидкості. При побудові своїх мереж «ФРІНЕТ» використовує устаткування провідних світових брендів найкращої якості, тому навіть в моменти пікового навантаження Інтернет-з'єднання стабільне.

Доступні розцінки

  • Компанія надає якісні послуги зв'язку за найдемократичнішими цінами в Києві. Перегляньте список запропонованих тарифних планів і переконайтеся самі!

Професіоналізм і відповідальність

  • Ніякі інші Інтернет-провайдери Деснянського району не працюють так само сумлінно і відповідально. Багато мешканців району вже переконались в цьому, ставши абонентами компанії.

  • Скориставшись пропозицією «ФРІНЕТ», ви зможете отримувати стабільний і надійний доступ до глобальної мережі.

Сервіс на вищому рівні 

  • Якщо ви живете в Деснянському районі Києва — значить, ви вже зараз можете скористатися послугами «ФРІНЕТ». Фахівці проводять роботи з прокладання комунікацій, встановлення та налаштування додаткового обладнання у відповідності з умовами тарифу. Ви зможете надійно захиститися від спаму і вірусних атак, отримати доступ до найкращих в Україні розважальних ресурсів. Моніторинг мережі ведеться цілодобово, що запобігає виникненню будь-яких збоїв і неполадок.