Без доступу до глобальної мережі сьогодні неможливо повноцінно прожити. Люди передають та отримують інформацію, виходять на зв'язок з колегами і близькими, оплачують послуги, дивляться кіно в режимі онлайн і роблять багато інших дій.

Компанія «ФРІНЕТ» надає Інтернет в Деснянському районі української столиці за вигідними тарифами. Оформивши договір, ви отримаєте стабільний доступ в Інтернет, захист від вірусів, доступ до сервісів інтерактивного телебачення. Інтернет-оператор буде інформувати вас про акції та нові пропозиції.

Стати абонентом «ФРІНЕТ» простіше простого! Вам не потрібно буде купувати ніяке додаткове устаткування — досить буде дочекатися фахівців, щоб вони провели необхідні роботи. Залиште заявку на підключення вже зараз! 

Чому саме «ФРІНЕТ» 

Найкраще обладнання

  • Абоненти компанії не потерпають від перебоїв зі зв'язком і падінь швидкості - при побудові своїх мереж «ФРІНЕТ» використовує устаткування провідних світових брендів найкращої якості, тому навіть в моменти пікового навантаження Інтернет-з'єднання стабільно.

Доступні розцінки

  • Компанія надає якісні послуги зв'язку за найдемократичнішими цінами в Києві. Перегляньте список запропонованих тарифних планів і переконайтеся самі!

Професіоналізм і відповідальність

  • Ніякі інші Інтернет-провайдери Деснянського району не працюють так само сумлінно і відповідально. Понад 33 000 мешканців району вже переконались в цьому, ставши абонентами компанії.

  • Скориставшись пропозицією «ФРІНЕТ», ви зможете отримувати стабільний і надійний доступ до глобальної мережі.

Сервіс на вищому рівні

  • Якщо ви живете в Деснянському районі Києва — значить, ви вже зараз можете скористатися послугами «ФРІНЕТ». Фахівці проводять роботи з прокладання комунікацій, встановлення та налаштування додаткового обладнання у відповідності з умовами тарифу. Ви зможете надійно захиститися від спаму і вірусних атак, отримати доступ до найкращих в Україні розважальних ресурсів. Моніторинг мережі ведеться цілодобово, що запобігає виникненню будь-яких збоїв і неполадок.

 

Тарифні плани для підключення фізичних осіб у багатоквартирних будинках у Деснянському районі:

Тариф

"Free 50"

"Free 100"

"F-1"

Швидкість World до 50 Мбіт/с до 100 Мбіт/с до 1 Гбіт/с 
Швидкість UA до 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с  до 1 Гбіт/с
Абонплата 125 грн.
150 грн.
 299 грн.
Вартість підключення 100 грн. 100 грн. 150 грн.**
 

** Офіційний регламент тарифу F-1.

 

Переваги "ФРІНЕТ"

Поточні акції

Програма лояльності

Програма лояльності

Нові умови «Програми лояльності» дозволяють отримати додаткові вигоди абонентам,...

Свіжі новини

Виникла аварія на мережі компанiї в Дніпровському районі міста Києва

Виникла аварія на мережі компанiї...

Виникла аварія на мережі компанiї...

Нове відео від компанії ФРІНЕТ вже на каналі YouTube

Нове відео від компанії ФРІНЕТ...

"ФРІНЕТ" - більш ніж Інтернет!

Програма лояльності

Програма лояльності

Для діючих абонентів