Замовити дзвінок
Інтернет в Дарницькому районі Києва

 

Тарифні плани для підключення фізичних осіб у багатоквартирних будинках Дарницького району:

Тариф

"Free 50"

"Free 100"

"F-1"

Швидкість Worldдо 50 Мбіт/сдо 100 Мбіт/сдо 1 Гбіт/с 
Швидкість UAдо 100 Мбіт/сдо 100 Мбіт/с до 1 Гбіт/с
Абонплата125 грн.
150 грн.
 299 грн.
Вартість підключення100 грн.100 грн.150 грн.**
 

** Офіційний регламент тарифу F-1.

 

Переваги "ФРІНЕТ"

Свіжі новини

Виникла аварія на мережi компанiї в Макарівському районі с. Калинівка ФРІНЕТ
20.05.2024 Виникла аварія в окремих сегментах мережі компанії ДТЕК

Виникла аварія ДТЕК у окремих сегментах мережі компанії

Зміна вартості послуг, Київ. ФРІНЕТ
22.04.2024 Зміна вартості послуг.

Шановні абоненти! Повідомляємо Вам, що з 1 травня 2024...

Хочете підключити інтернет в Дарницькому районі Києва? Значить, вам потрібно вибрати серед безлічі пропозицій краще. Незважаючи на високу конкуренцію, компанія «ФРІНЕТ» пропонує користувачам вигідні умови. І це не порожні слова: багато жителів Дарниці вже зробили свій вибір на користь послуг, що надаються провайдером.

Стабільний інтернет-доступ для кожного жителя Дарниці

Активне життя в Дарницькому районі пов'язана не тільки з функціонуванням затребуваних споживачами служб, а й з доступом в онлайн. Важливо, щоб він був не тільки стабільним, але й не обтяжував бюджет зайвими витратами. В цьому відношенні комерційну пропозицію «ФРІНЕТ» - безперечно краще:
• Потенційні абоненти компанії позбавлені великих витрат (вартість підключення до мережі Інтернет невисока)
• Кожному користувачеві надається якісний доступ як до місцевого сегменту, так і до зарубіжного. Прийом і передача виробляються на однаковій швидкості.
• Для підключення до мережі Інтернет не знадобиться купувати додаткове оснащення - достатньо наявності стандартної мережевої плати.
• Ми використовуємо якісне обладнання від кращих виробників світу і укомплектовуємо його джерелами безперебійного живлення, що дозволяє стабілізувати трафік і поставляти одержувачам тільки високоякісні послуги.
• Ми проводимо підключення до потужних оптичних-волоконних магістралях, завдяки чому для кожної точки доступу забезпечується висока швидкість прийому-передачі інформації.
Не всі інтернет-провайдери Дарницького району можуть забезпечити такий же рівень якості послуги в поєднанні з додатковими сервісами по настільки ж вигідною ціною. Користувачі «ФРІНЕТ» не шкодують про своє рішення і залишаються абонентами компанії тривалий час.

Додатковий сервіс на вигідних умовах

Крім інтернет-підключень ми проводимо настройку інтерактивного телебачення в режимі Smart-TV або з приставкою (може бути надана провайдером). Завдяки розширеному переліку опцій дивитися телевізор буде набагато приємніше, адже з'явиться можливість використовувати запис, ставити перегляд на паузу, насолоджуватися ефектами кінотеатру.
Інтернет для дому та офісу має на увазі надання послуг організаціям та юридичним особам. Для вас - прийнятна вартість на пакети, а також ефективне вирішення проблем будівництва ВОЛЗ, створення корпоративних мереж, резервування каналів передачі даних.
Зв'язатися з нами можна будь-яким зручним способом - через ПК, з телефону, смартфона, планшета. Зателефонуйте нам або відправте повідомлення в месенджер - ми допоможемо підібрати оптимальні умови співпраці.