Перед тим як підключати Інтернет в Дарницькому районі Києва, треба вибрати кращого серед багатьох інтернет-операторів. Незважаючи на умови високої конкуренції, компанія "ФРІНЕТ" пропонує користувачам вигідні умови. І це не порожні слова: більше ніж 30 тисяч жителів Дарницького району вже зробили  свій вибір на користь послуг, що надаються компанією.

Стабільный доступ до мережі Інтернет для кожного жителя Дарниці.

Активне життя Дарницького району пов’язане з работою різних служб, у тому числі і з доступом до мережі Інтернет. Важливо, щоб доступ був не тільки стабільним і безперебійним, а і не обтяжував бюджет надмірними витратами. В цьому відношенні комерційна пропозиція інтернет-оператора "ФРІНЕТ" - безперечно краща:

  • Потенційні користувачі компанії позбавлені від великих витрат (підключення до мережі Інтернет коштує лише 1 грн.)
  • Кожному абоненту надається якісний доступ до українського та зарубіжного сегменту мережі. Прийом і передача даних здійснюються на однаковій швидкості.
  • Для кожного абонента, в межах обслуговування тарифного плану, відкритий доступ до онлайн-кінотеатру, ігровому порталу, онлайн-радіостанції.
  • Для підключення до Інтернету не потрібно купувати додаткове обладнання — достатньо  мати стандартну мережеву плату.

Не всі інтернет-провайдери Дарницкого району можуть забезпечити такий же рівень якості послуги у поєднанні з додатковими сервісами за такою ж вигідною ціною. Користувачі "ФРІНЕТ" не шкодують про своє рішення і залишаються абонентами компанії тривалий час.