Компанія «ФРІНЕТ» надає послуги широкосмугового доступу до мережі Інтернет в Житомирі з 2008-го року і є найбільш динамічно зростаючим оператором в регіоні. На поточний момент кількість користувачів мережі «ФРІНЕТ» (ТМ «О3») вже перевищує 20 200 і продовжує стрімко зростати. Мережа компанії покриває не тільки більшість районів міста, а й прилеглі до нього села, такі як Іванівка, Барашевка, Зарічани, Станишівка, Глибочиця, Садки, Кодня, Левків та ін. Компанія використовує 10-Гігабітні оптоволоконні магістралі і сучасне кероване мережеве обладнання, що дозволяє надати споживачеві доступ до мережі на швидкості до 100 Мбіт/с. «ФРІНЕТ» має низку переваг, які виділяють послуги торгової марки «О3» серед інших інтернет-провайдерів Житомира. Серед них - цілодобова технічна підтримка, використання технологій FTTx і Ethernet, висока надійність мережі, а також гнучкі тарифні плани, наявність локальних ресурсів і різноманітних додаткових сервісів. Наші клієнти можуть вибрати комплексні тарифні плани, які включають в себе додаткові мультимедійні послуги.

 

Інтернет у приватному секторі Житомира

«ФРІНЕТ» приділяє значну увагу жителям приватного сектору. Використання технології FTTH (оптика до будинку) дозволяє підключити Інтернет в приватний будинок і забезпечити максимальну швидкість доступу і високу надійність мережі. Компанія підключає абонентів приватного сектору не тільки в межах міста, але і в найближчих селах.

 

Тарифні плани для фізичних осіб у багатоквартирхих будинках м. Житомир:

Тариф

"Free 50"

"Free 70"

"Free 100"

Швидкість Worldдо 50 Мбіт/сдо 70 Мбіт/сдо 100 Мбіт/с
Швидкість UAдо 100 Мбіт/сдо 100 Мбіт/сдо 100 Мбіт/с
Абонплата100 грн.
110 грн. 
130 грн.
 

 

Тарифні плани для фізичних осіб у приватному секторі м. Житомир, Житомирського р-ну:

Тариф

"Free 30"

"Free 50"

"Free 100"

Швидкість Worldдо 30 Мбіт/сдо 50 Мбіт/сдо 100 Мбіт/с
Швидкість UAдо 100 Мбіт/сдо 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с
Абонплата***150 грн.
180 грн.
230 грн.
 
**Вартість підключення до мережі компанії для абонентів у приватному секторі розраховується індивідуально. ***Тарифи вказані для абонентських ліній довжиною до 100 метрів. У разі перевищення даної відстані тариф може бути збільшений.

Переваги "ФРІНЕТ"

Поточні акції

Акція

Акція "Приведи друга!"

Компанія «ФРІНЕТ» пропонує Вам скористатися новими умовами акції «Приведи друга».

Програма лояльності

Програма лояльності

Нові умови «Програми лояльності» дозволяють отримати додаткові вигоди абонентам,...

Свіжі новини

Нове відео

Нове відео

Будь мобільним разом з ФРІНЕТ!

Нове відео від компанії ФРІНЕТ вже на каналі YouTube

Нове відео від компанії ФРІНЕТ...

Бажаєте замовити Інтернет в офіс?