Замовити дзвінок
Інтернет у Житомирі

 

Тарифні плани для фізичних осіб у м. Житомир:

Тариф

"Free 50"

"Free 70"

"Free 100"

"F-1"

Швидкість Worldдо 50 Мбіт/сдо 70 Мбіт/сдо 100 Мбіт/сдо 1 Гбіт/с
Швидкість UAдо 100 Мбіт/сдо 100 Мбіт/сдо 100 Мбіт/сдо 1 Гбіт/с
Абонплата125 грн.135 грн. 
155 грн.299 грн.
 

** Офіційний регламент тарифу F-1. 

Тарифні плани для фізичних осіб у приватному секторі м. Житомир, Житомирського р-ну:

Тариф

"Free 100"

"Free 70"

"Free 50"

Швидкість Worldдо 100 Мбіт/сдо 70 Мбіт/сдо 50 Мбіт/с
Швидкість UAдо 100 Мбіт/сдо 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с
Абонплата***270 грн.220 грн.
190 грн.
 
**Вартість підключення до мережі компанії для абонентів у приватному секторі розраховується індивідуально. Для перевірки технічної можливості та визначення вартості підключення звертайтесь у відділ продажів в своєму місті. ***Тарифи вказані для абонентських ліній довжиною до 100 метрів. У разі перевищення даної відстані тариф може бути збільшений.

 

Переваги "ФРІНЕТ"

Свіжі новини

Чат бот ФРІНЕТ
27.06.2024 Залишайтеся з нами на зв'язку!

Користуйтеся ЧАТ-БОТом

Припинення надання послуг «Поштова скринька» ФРІНЕТ
03.06.2024 Припинення надання послуг «Поштова скринька»

З 01 липня 2024 року буде припинено подальше надання послуг...

Компанія «ФРІНЕТ» надає послуги широкосмугового доступу до мережі і пропонує підключити Інтернет в Житомирі з 2008-го року. Сьогодні ми є найбільш динамічно розвиваються оператором в регіоні. На поточний момент кількість користувачів інтернет-мережі «ФРІНЕТ» (ТМ «О3») продовжує стрімко зростати.

«ФРІНЕТ» приділяє значну увагу жителям приватного сектора.

Обслуговування компанії покриває не тільки більшість районів міста, а й прилеглі до нього села, такі як Іванівка, Барашевка, Зарічани, Станишівка, Глибочиця, Садки, Кодня, Левків та ін. Провайдер використовує швидкісні оптоволоконні магістралі і сучасне кероване обладнання, що дозволяє надати споживачеві доступ до мережі на високій швидкості. «ФРІНЕТ» має низку переваг, які виділяють послуги торгової марки «О3» серед інших інтернет-провайдерів Житомира. Серед них:

  • цілодобова технічна підтримка;
  • використання технологій FTTx і Ethernet;
  • висока надійність мережі;
  • гнучкі тарифні плани;
  • наявність локальних ресурсів і різноманітних додаткових сервісів.

Наші клієнти можуть вибрати комплексні тарифні плани, які включають в себе додаткові мультимедійні послуги.
Для наших абонентів - інтерактивне телебачення в зручному і практичному форматі. Ви можете підключити його без наявності функції Smart-TV, використовуючи приставку (обладнання може бути надано провайдером при необхідності). Завдяки впровадженню нових технологічних рішень дивитися улюблені фільми і телепрограми буде набагато комфортнее- їх можна записати, поставити на паузу для перегляду пізніше, дивитися з друзями в режимі кінотеатру.
Для представників бізнесу - вигідні пакети послуг і окремі пропозиції. Ми спеціалізуємося на підключенні інтернету для бізнесу, будівництво ВОЛЗ, створенні корпоративних мереж, резервування каналів передачі даних.
Для всіх наших клієнтів - оптимальні ціни і всеосяжний сервіс, включаючи цілодобову підтримку в месенджерах, оперативне вирішення аварійних ситуацій, виїзд фахівців додому, організацію безперебійного живлення мережевого обладнання.


Інтернет в приватному секторі Житомира


Використання технології FTTH (оптика до будинку) дозволяє підключити Інтернет в приватний будинок і забезпечити максимальну швидкість доступу і високу надійність мережі.
Компанія підключає абонентів приватного сектора не тільки в межах міста, але і в найближчих селах. Для укладення договору вам достатньо написати нам повідомлення або зателефонувати в будь-який зручний час. Після узгодження термінів виконання робіт майстра приїдуть в обумовлений період.