Використання можливостей Всесвітньої мережі стає все більш необхідним, при чому вже не тільки у великих містах, а й у віддалених населених пунктах. Стабільний зв'язок, спілкування із родичами, колегами, друзями, віддалена робота, дистанційний обмін даними, онлайн-торгівля, інтернет-банкінг, сплата рахунків, здійснення покупок, дозвілля, навчання - все це стає доступним із виходом в інтернет. Тому підключення інтернету в Славуті все активніше цікавить жителів цього прекрасного затишного міста з цікавою історією та великим потенціалом, що буде тільки зростати за умови безперешкодного доступу до ресурсів Всесвітньої павутини.

ФРІНЕТ є одним з найбільших інтернет-провайдерів України. Організація охоплює діяльністю багато регіонів і міст країни. Компанія пропонує підключення інтернету в Славуті швидко, якісно, ​​на вигідних умовах, гарантуючи стабільний швидкісний доступ і цілодобову техпідтримку всіх абонентів.

 

Підключення домашнього інтернету в місті Славута

 

Найбільший інтернет-провайдер Славути ФРІНЕТ ставить за мету забезпечити якісним швидкісним інтернетом кожен будинок в місті і у Славутському районі. Для цього прокладаються оптоволоконні кабелі навіть в віддалені куточки населеного пункту і околиць. Переваги оптоволоконної технології та підключення до Фрінет наступні:

  • не використовується телефонна лінія, не приходять величезні рахунки за телефон;

  • забезпечується висока, до 1 Гбіт/с швидкість прийому-передачі даних;

  • гарантується висока якість цифрового сигналу;

  • можливість одразу замовити й провести кабельне телебачення в Славуті, щоб насолоджуватися широким вибором каналів на вигідних умовах;

  • можливість підібрати і замовити все необхідне обладнання, включно маршрутизатори для бездротового інтернету в Славуті, а також спеціальні TV-ресивери для кабельного телебачення;

  • висока оперативність реагування та виконання заявки на подключення до мережі;

  • цілодобова підтримка абонентів та усунення неполадок у стислий термін.

Щоб залишити заявку, досить буде вказати домашню адресу і контактний номер телефону для зв'язку. Оператором буде запропоновано оптимальне рішення за ціною і якістю, а послуга підключається, як правило, вже протягом доби. Детальна консультація по телефону в будь-якому випадку надається безкоштовно.

 

Тарифні плани для фізичних осіб у приватному секторі м. Славута:

Тариф

"Free 20"

"Free 50"

"Free 100"

Швидкість World до 20 Мбіт/с до 50 Мбіт/с до 100 Мбіт/с 
Швидкість UA до 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с 
Абонплата
120 грн.
160 грн.топ продажів
220 грн. 
 
**Вартість підключення до мережі компанії для абонентів у приватному секторі розраховується індивідуально.

 

Тарифні плани для фізичних осіб у багатоквартирних будинках м. Славута:

Тариф

"Free 20"

"Free 50"

"Free 100"

Швидкість World до 20 Мбіт/с до 50 Мбіт/с до 100 Мбіт/с 
Швидкість UA до 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с  до 100 Мбіт/с
Абонплата 60 грн.
80 грн.
110 грн.
 

Інтернет в приватний сектор міста Славута

 

Колись безпроблемний доступ до Всесвітньої павутини був привілеєм тільки обласних центрів і великих районів з висотною забудовою. З певними проблемами зіткнулася і Хмельницька область. Так інтернет в приватний сектор міста Славута провайдери пропонували проводити власникам приватних будинків за свій кошт або використовували модемне підключення через телефонну лінію. Перший варіант - довго і дорого, другий - ненадійно, дуже повільно і теж в підсумку дорого.

Сьогодні підключити інтернет в Славуті приватний сектор може без зайвих турбот і витрат. Необхідно лише залишити заявку у Фрінет, і роботи по забезпеченню абонента стабільним швидкісним кабельним з'єднанням буде розпочато одразу. Оптоволокно вже протягнуто буквально по всьому місту для більшого комфорта жителів районів з приватною забудовою.

Інтернет провайдер Славути ФРІНЕТ допоможе підібрати оптимальний пакет нормального швидкісного безлімітного інтернету і якісного цифрового TV без колосальних переплат за супутниковий та 3G зв'язок.

 

Ціна на підключення домашнього інтернету в Славуті

 

Наш інтернет провайдер Славути подбав про те, щоб доступні абонентам тарифи і пакети відрізнялися демократичною справедливою вартістю і задовольняли актуальні потреби користувачів, не спустошуючи їхні гаманці.

Як для жителів кварталів з тісної багатоповерховою забудовою, так і для жителів приватного сектора, нашою компанією пропонуються привабливі за ціною і змістом пакети послуг. Ще більш вигідною пропозицією зможуть скористатися всі, хто обере інтернет і кабельне телебачення міста Славута від ФРІНЕТ в єдиному мультимедіа-пакеті послуг. Крім того, це зручно, а придбати необхідне обладнання для ТВ та роутер можна одразу ж при оформленні заявки.

Переваги "ФРІНЕТ"

Поточні акції

Програма лояльності

Програма лояльності

Нові умови «Програми лояльності» дозволяють отримати додаткові вигоди абонентам,...

Свіжі новини

Вітаємо зі святом

Вітаємо зі святом

З Днем Конституції України

УВАГА! Остерігайтесь шахраїв!

УВАГА! Остерігайтесь шахраїв!

Останнім часом в мережі Інтернет...

Нове відео від компанії ФРІНЕТ вже на каналі YouTube

Нове відео від компанії ФРІНЕТ...

"ФРІНЕТ" - більш ніж Інтернет!