Використання можливостей Всесвітньої мережі стає все більш необхідним, при чому вже не тільки у великих містах, а й у віддалених населених пунктах. Стабільний зв'язок, спілкування із родичами, колегами, друзями, віддалена робота, дистанційний обмін даними, онлайн-торгівля, інтернет-банкінг, сплата рахунків, здійснення покупок, дозвілля, навчання - все це стає доступним із виходом в інтернет. Тому підключення інтернету в Славуті все активніше цікавить жителів цього прекрасного затишного міста з цікавою історією та великим потенціалом, що буде тільки зростати за умови безперешкодного доступу до ресурсів Всесвітньої павутини.

ФРІНЕТ є одним з найбільших інтернет-провайдерів України. Організація охоплює діяльністю багато регіонів і міст країни. Компанія пропонує підключення інтернету в Славуті швидко, якісно, ​​на вигідних умовах, гарантуючи стабільний швидкісний доступ і цілодобову техпідтримку всіх абонентів.

 

Підключення домашнього інтернету в місті Славута

 

Найбільший інтернет-провайдер Славути ФРІНЕТ ставить за мету забезпечити якісним швидкісним інтернетом кожен будинок в місті і у Славутському районі. Для цього прокладаються оптоволоконні кабелі навіть в віддалені куточки населеного пункту і околиць. Переваги оптоволоконної технології та підключення до Фрінет наступні:

  • не використовується телефонна лінія, не приходять величезні рахунки за телефон;

  • забезпечується висока, до 1 Гбіт/с швидкість прийому-передачі даних;

  • гарантується висока якість цифрового сигналу;

  • можливість одразу замовити й провести кабельне телебачення в Славуті, щоб насолоджуватися широким вибором каналів на вигідних умовах;

  • можливість підібрати і замовити все необхідне обладнання, включно маршрутизатори для бездротового інтернету в Славуті, а також спеціальні TV-ресивери для кабельного телебачення;

  • висока оперативність реагування та виконання заявки на подключення до мережі;

  • цілодобова підтримка абонентів та усунення неполадок у стислий термін.

Щоб залишити заявку, досить буде вказати домашню адресу і контактний номер телефону для зв'язку. Оператором буде запропоновано оптимальне рішення за ціною і якістю, а послуга підключається, як правило, вже протягом доби. Детальна консультація по телефону в будь-якому випадку надається безкоштовно.

 

Тарифні плани для фізичних осіб у приватному секторі м. Славута:

Тариф

"Free 20"

"Free 50"

"Free 100"

Швидкість Worldдо 20 Мбіт/сдо 50 Мбіт/сдо 100 Мбіт/с 
Швидкість UAдо 100 Мбіт/сдо 100 Мбіт/сдо 100 Мбіт/с 
Абонплата
120 грн.
160 грн.топ продажів
220 грн. 
 
**Вартість підключення до мережі компанії для абонентів у приватному секторі розраховується індивідуально.

 

Тарифні плани для фізичних осіб у багатоквартирних будинках м. Славута:

Тариф

"Free 20"

"Free 50"

"Free 100"

Швидкість Worldдо 20 Мбіт/сдо 50 Мбіт/сдо 100 Мбіт/с 
Швидкість UAдо 100 Мбіт/сдо 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с
Абонплата60 грн.
80 грн.
110 грн.
 

Інтернет в приватний сектор міста Славута

 

Колись безпроблемний доступ до Всесвітньої павутини був привілеєм тільки обласних центрів і великих районів з висотною забудовою. З певними проблемами зіткнулася і Хмельницька область. Так інтернет в приватний сектор міста Славута провайдери пропонували проводити власникам приватних будинків за свій кошт або використовували модемне підключення через телефонну лінію. Перший варіант - довго і дорого, другий - ненадійно, дуже повільно і теж в підсумку дорого.

Сьогодні підключити інтернет в Славуті приватний сектор може без зайвих турбот і витрат. Необхідно лише залишити заявку у Фрінет, і роботи по забезпеченню абонента стабільним швидкісним кабельним з'єднанням буде розпочато одразу. Оптоволокно вже протягнуто буквально по всьому місту для більшого комфорта жителів районів з приватною забудовою.

Інтернет провайдер Славути ФРІНЕТ допоможе підібрати оптимальний пакет нормального швидкісного безлімітного інтернету і якісного цифрового TV без колосальних переплат за супутниковий та 3G зв'язок.

 

Ціна на підключення домашнього інтернету в Славуті

 

Наш інтернет провайдер Славути подбав про те, щоб доступні абонентам тарифи і пакети відрізнялися демократичною справедливою вартістю і задовольняли актуальні потреби користувачів, не спустошуючи їхні гаманці.

Як для жителів кварталів з тісної багатоповерховою забудовою, так і для жителів приватного сектора, нашою компанією пропонуються привабливі за ціною і змістом пакети послуг. Ще більш вигідною пропозицією зможуть скористатися всі, хто обере інтернет і кабельне телебачення міста Славута від ФРІНЕТ в єдиному мультимедіа-пакеті послуг. Крім того, це зручно, а придбати необхідне обладнання для ТВ та роутер можна одразу ж при оформленні заявки.

Переваги "ФРІНЕТ"

Поточні акції

Акція

Акція "Приведи друга!"

Компанія «ФРІНЕТ» пропонує Вам скористатися новими умовами акції «Приведи друга».

Програма лояльності

Програма лояльності

Нові умови «Програми лояльності» дозволяють отримати додаткові вигоди абонентам,...

Свіжі новини

Нове відео

Нове відео

Будь мобільним разом з ФРІНЕТ!

Нове відео від компанії ФРІНЕТ вже на каналі YouTube

Нове відео від компанії ФРІНЕТ...

Бажаєте замовити Інтернет в офіс?