Замовити дзвінок
Підключення Інтернету в Острозі

 

Тарифні плани для підключення фіз. осіб оптоволоконним кабелем у м. Острог:

Тариф

"Free 15"

"Free 30"

"Free 50"

Швидкість Worldдо 15 Мбіт/сдо 30 Мбіт/сдо 50 Мбіт/с 
Швидкість UAдо 15 Мбіт/сдо 30 Мбіт/сдо 50 Мбіт/с 
Абонплата
100 грн.
130 грн.
170 грн. 
 
**Вартість підключення до мережі компанії розраховується індивідуально.

Переваги "ФРІНЕТ"

Свіжі новини

Виникла аварія на мережi компанiї в Макарівському районі с. Калинівка ФРІНЕТ
20.05.2024 Виникла аварія в окремих сегментах мережі компанії ДТЕК

Виникла аварія ДТЕК у окремих сегментах мережі компанії

Зміна вартості послуг, Київ. ФРІНЕТ
22.04.2024 Зміна вартості послуг.

Шановні абоненти! Повідомляємо Вам, що з 1 травня 2024...

Активне використання Інтернету - невід'ємна складова сучасного життя та її стрімкого темпу. Цього вимагає спілкування, робота, навчання, шопінг, торгівля та багато інших сфер. Україна не відстає від світових тенденцій, причому, не тільки в рамках великих міст. Прикладом того може служити підключення інтернету в Острозі - невеликому містечку Рівненської області з колосальним історичним, архітектурним, туристичним, а також науково-освітнім значенням.

Підключення інтернету Острог і його околиці цікавить все більше. Жителі, а також організації та заклади роблять вибір на користь якості, надійності, швидкості і раціональної вартості. Вихід в мережу необхідний всюди і в буквально у будь-яку хвилину, при цьому актуальним є питання економії.

Компанія "ФРІНЕТ" - це найбільший інтернет провайдер Острога, що обслуговує тисячі задоволених абонентів. Компанія також входить в топ найбільших українських провайдерів, охоплюючи діяльністю всю країну. При цьому ФРІНЕТ робить особливу ставку на забезпечення доступним, зручним і надійним доступом до мережі не тільки жителів великих районів з щільною багатоповерховою забудовою, але й великі райони приватного сектора та сільську місцевість. Острог і Острозький район не є винятком, та сьогодні провайдер вже досяг чималих успіхів на шляху до мети, інвестуючи кошти й сили в прокладання інтернет-кабеля туди, де раніше швидкісний інтернет був доступний тільки через 3G модем або супутник, що незручно й дорого.

 

Підключення домашнього Інтернету в місті Острог

 

Компанія "ФРІНЕТ", провідний Інтернет-провайдер Острога та Острозького району, пропонує всім бажаючим приєднатися до зростаючої армії задоволених абонентів, які використовують швидкісний домашній інтернет на вигідних умовах і з гарантією цілодобової технічної підтримки. Яких переваг очікувати:

  • Швидке підключення необхідної послуги - як правило, протягом доби після подачі заявки. Необхідно вказати лише адресу розташування об'єкта, що підключається, і телефон для зв'язку.

  • Крім інтернету або разом із ним можна одразу провести кабельне телебачення в Острозі.

  • Висока швидкість, якість і стабільність прийому і передачі даних завдяки використанню оптоволоконного кабелю. Це прогресивна технологія, що дозволяє підвищити якість доступу до мережі.

  • Відсутність необхідності з боку замовника додатково оплачувати прокладання кабелю, адже ФРІНЕТ подбав про те, щоб оптоволоконні лінії павутиною покривали все місто і район, включно віддалені куточки. Це істотно знижує витрати користувача на підключення інтернету. Та ще більше спрощує завдання можливість замовити все необхідне супутнє обладнання (роутер, ТВ-приставку для кабельного та смарт-телебачення) одразу ж при подачі заявки.

Замовити Інтернет в приватний сектор

 

Наскільки легко та вигідно раніше було проводити Інтернет в приватний сектор міста Острог навіть без урахування сільської місцевості? В охочих користуватися благами Всесвітньої павутини був не надто широкий і вигідний вибір:

  • Доступ через телефонну лінію - дуже повільно, нестабільно, дорого, до того ж, стаціонарний телефон є не у всіх.

  • Підключення за допомогою 3G модему оператора мобільного зв'язку - обмежений в обсязі трафіку і швидкості, досить дорого, з необхідністю (найчастіше) придбання додаткових підсилюючих антен.

  • Супутниковий Інтернет - складно, дуже дорого.

Тягнути швидкісний кабель до будинку абонентам пропонувалося за свій кошт. Однак сьогодні підключити інтернет в Острозі приватний сектор може швидко і якісно. Провайдер ФРІНЕТ подбав про прокладання кабелю в усі райони, має необхідне обладнання і зможе запропонувати оптимальне рішення, навіть якщо потрібен надійний бездротовий інтернет в Острозі.

 

Ціна на підключення домашнього інтернету в Острозі

 

Високоякісне цифрове кабельне телебачення міста Острог, а також безлімітний доступ до мережі на високій швидкості в багатоповерхових будинках і приватному секторі з "ФРІНЕТ" стають доступними. Інтернет-провайдер розробив серію пакетів послуг, щоб кожен абонент зміг підібрати оптимальне по можливостям і потребам рішення.