Активне використання інтернету - невід'ємна складова сучасного життя та її стрімкого темпу. Цього вимагає спілкування, робота, навчання, шопінг, торгівля та багато інших сфер. Україна не відстає від світових тенденцій, причому, не тільки в рамках великих міст. Прикладом того може служити підключення інтернету в Острозі - невеликому містечку Рівненської області з колосальним історичним, архітектурним, туристичним, а також науково-освітнім значенням.

Підключення інтернету Острог і його околиці цікавить все більше. Жителі, а також організації та заклади роблять вибір на користь якості, надійності, швидкості і раціональної вартості. Вихід в мережу необхідний всюди і в буквально у будь-яку хвилину, при цьому актуальним є питання економії.

Компанія ФРІНЕТ - це найбільший інтернет провайдер Острога, що обслуговує тисячі задоволених абонентів. Компанія також входить в топ найбільших українських провайдерів, охоплюючи діяльністю всю країну. При цьому ФРІНЕТ робить особливу ставку на забезпечення доступним, зручним і надійним доступом до мережі не тільки жителів великих районів з щільною багатоповерховою забудовою, але й великі райони приватного сектора та сільську місцевість. Острог і Острозький район не є винятком, та сьогодні провайдер вже досяг чималих успіхів на шляху до мети, інвестуючи кошти й сили в прокладання інтернет-кабеля туди, де раніше швидкісний інтернет був доступний тільки через 3G модем або супутник, що незручно й дорого.

 

Підключення домашнього інтернету в місті Острог

 

Компанія ФРІНЕТ, провідний інтернет провайдер Острога та Острозького району, пропонує всім бажаючим приєднатися до зростаючої армії задоволених абонентів, які використовують швидкісний домашній інтернет на вигідних умовах і з гарантією цілодобової технічної підтримки. Яких переваг очікувати:

  • Швидке підключення необхідної послуги - як правило, протягом доби після подачі заявки. Необхідно вказати лише адресу розташування об'єкта, що підключається, і телефон для зв'язку.

  • Крім інтернету або разом із ним можна одразу провести кабельне телебачення в Острозі.

  • Висока швидкість, якість і стабільність прийому і передачі даних завдяки використанню оптоволоконного кабелю. Швидкість передачі даних сягає 100 Мбіт/с. Це прогресивна технологія, що дозволяє підвищити якість доступу до мережі.

  • Відсутність необхідності з боку замовника додатково оплачувати прокладання кабелю, адже ФРІНЕТ подбав про те, щоб оптоволоконні лінії павутиною покривали все місто і район, включно віддалені куточки. Це істотно знижує витрати користувача на підключення інтернету. Та ще більше спрощує завдання можливість замовити все необхідне супутнє обладнання (роутер, ТВ-приставку для кабельного та смарт-телебачення) одразу ж при подачі заявки.

 

Тарифні плани для підключення фіз. осіб оптоволоконним кабелем у м. Острог:

Тариф

"Free 15"

"Free 30"

"Free 50"

Швидкість Worldдо 15 Мбіт/сдо 30 Мбіт/сдо 50 Мбіт/с 
Швидкість UAдо 15 Мбіт/сдо 30 Мбіт/сдо 50 Мбіт/с 
Абонплата
100 грн.
130 грн.
170 грн. 
 
**Вартість підключення до мережі компанії розраховується індивідуально.

 

Тарифні плани для підключення фіз. осіб витою парою у м. Острог:

Тариф

"Free 5"

"Free 15"

"Free 30"

Швидкість Worldдо 5 Мбіт/сдо 15 Мбіт/сдо 30 Мбіт/с 
Швидкість UAдо 5 Мбіт/сдо 15 Мбіт/сдо 30 Мбіт/с 
Абонплата
100 грн.
130 грн.
170 грн. 
 
**Вартість підключення до мережі компанії розраховується індивідуально.

Замовити Інтернет в приватний сектор

 

Наскільки легко та вигідно раніше було проводити інтернет в приватний сектор міста Острог навіть без урахування сільської місцевості? В охочих користуватися благами Всесвітньої павутини був не надто широкий і вигідний вибір:

  • Доступ через телефонну лінію - дуже повільно, нестабільно, дорого, до того ж, стаціонарний телефон є не у всіх.

  • Підключення за допомогою 3G модему оператора мобільного зв'язку - обмежений в обсязі трафіку і швидкості, досить дорого, з необхідністю (найчастіше) придбання додаткових підсилюючих антен.

  • Супутниковий інтернет - складно, дуже дорого.

Тягнути швидкісний кабель до будинку абонентам пропонувалося за свій кошт. Однак сьогодні підключити інтернет в Острозі приватний сектор може швидко і якісно. Провайдер ФРІНЕТ подбав про прокладання кабелю в усі райони, має необхідне обладнання і зможе запропонувати оптимальне рішення, навіть якщо потрібен надійний бездротовий інтернет в Острозі.

 

Ціна на підключення домашнього інтернету в Острозі

 

Високоякісне цифрове кабельне телебачення міста Острог, а також безлімітний доступ до мережі на високій швидкості в багатоповерхових будинках і приватному секторі з ФРІНЕТ стають доступними. Інтернет-провайдер розробив серію пакетів послуг, щоб кожен абонент зміг підібрати оптимальне по можливостям і потребам рішення.

Переваги "ФРІНЕТ"

Поточні акції

Акція

Акція "Приведи друга!"

Компанія «ФРІНЕТ» пропонує Вам скористатися новими умовами акції «Приведи друга».

Програма лояльності

Програма лояльності

Нові умови «Програми лояльності» дозволяють отримати додаткові вигоди абонентам,...

Свіжі новини

Нове відео

Нове відео

Будь мобільним разом з ФРІНЕТ!

Нове відео від компанії ФРІНЕТ вже на каналі YouTube

Нове відео від компанії ФРІНЕТ...

Бажаєте замовити Інтернет в офіс?