Компанія «ФРІНЕТ» пропонує користувачам доступ в інтернет в Київській області. Якщо ви проживаєте в селищі Макарів або Макарівському районі і хочете, щоб з'єднання з глобальною мережею завжди було швидким і стабільним, зверніться в компанію «ФРІНЕТ». Дізнайтеся інформацію щодо тарифів, замовляйте роботи з підключення та отримайте результат у найкоротший строк. Спеціалісти компанії завжди готові відповісти на питання, провести підготовку і підключити будинок, квартиру або офіс до глобальної мережі.

Тарифи Інтернет-оператора «ФРІНЕТ»: висока швидкість, цінова доступність

У своїй роботі «ФРІНЕТ» орієнтується на те, щоб завжди підтримувати обладнання в справному вигляді, задіє новітнє програмне і апаратне забезпечення. Як результат, можна говорити, що «ФРІНЕТ» випереджає конкурентів і про це говорять факти:

  • Швидкісне сполучення підтримується стабільно, навіть при так званому піковому навантаженні (ранок і вечір буднього дня, вихідний, свято).
  • Канал симетричний: ви можете завантажувати і відправляти дані з однаковою швидкістю.
  • Тарифів завжди кілька. Для приватного будинку, для квартири і для офісу можна підібрати оптимальне рішення.

Проводячи інтернет в Макарів (Макарівський район), компанія використовує сучасні технології та обладнання, цього достатньо для того, щоб підключити всі приватні будинки, офіси і багатоповерхівки.