Однією з характерних ознак сучасного образу і темпу життя є використання інтернету. Без виходу у Всесвітню мережу вже неможливо обійтися ані в вирішенні робочих питань, ані в дозвіллі і спілкуванні, ані в навчанні. Особливо це актуально для великих промислових центрів України, серед яких і Кривий Ріг. Підключення інтернету в Кривому Розі починаючи з 2014 року для більшого комфорту життя численних користувачів стає першочерговим завданням інтернет-провайдера ФРІНЕТ - однієї з найбільших організацій країни, що працює в ряді регіонів.

Підключення інтернету Кривий Ріг давно додав до переліку першочергових завдань - без стабільного доступу до ресурсів та можливостей Всесвітньої павутини все рідше і складніше обходитися в офісах, магазинах, будинках, навчальних і медичних закладах та ін. Стабільний і недорогий домашній інтернет ось вже кілька років виступає ознакою якості нерухомості, що продається або здається в оренду, а наявність можливості вибору провайдера і безпроблемного підключення до мережі в тому чи іншому районі - критерієм розвиненості, безпеки, цивілізованості місцевості, що розглядається.

 

Підключення домашнього інтернету в місті Кривий Ріг

За час від моменту виходу компанії ФРІНЕТ на IT-ринок Криворізького району (з лютого 2014 року), оператор активно працював над розвитком мережі і підвищенням якості послуг, розширенням пропозиції і доступних можливостей. До теперішнього моменту успіхи провайдера ФРІНЕТ і рівень довіри до нього користувачів Кривого Рогу можна охарактеризувати рядом показників:

  • понад 3200 задоволених абонентів;

  • цілодобова служба підтримки;

  • прокладка оптоволоконних ліній у віддалені райони, в тому числі для можливості швидко і недорого провести інтернет в приватний сектор міста Кривий Ріг, забезпечивши стабільність і високу швидкість з'єднання;

  • сучасне цифрове телебачення міста Кривий Ріг, в тому числі smart-tv;

  • розробка та пропозиція широкого спектру пакетів послуг, серед якого кожен клієнт зможе обрати оптимальне рішення, що задовольнить його потреби і буде раціональним за вартістю;

  • використання тільки сучасного обладнання і технологій, розширення бази з метою забезпечення стабільності та виключення перебоїв, а також усунення неполадок в максимально стислі терміни після виявлення проблеми або надходження звернення від абонента.

 

Тарифні плани для фізичних осіб в багатоквартирних будинках м. Кривий Ріг:

Тариф

"Free 60"

"Free 80"

"Free 100"

Швидкість Worldдо 60 Мбіт/сдо 80 Мбіт/с до 100 Мбіт/с 
Швидкість UAдо 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с
Абонплата80 грн.
100 грн.
120 грн.
 

 

Тарифні плани для фізичних осіб в багатоквартирних будинках Інгулецького р-ну, м. Кривий Ріг:

Тариф

"Free 10"

"Free 50"

"Free 100"

Швидкість Worldдо 10 Мбіт/сдо 50 Мбіт/с до 100 Мбіт/с 
Швидкість UAдо 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с
Абонплата70 грн.
100 грн.
120 грн.
 

Підключення домашнього інтернету в місті Кривий Ріг 

Якщо послуги, які надає інтернет провайдер Кривого Рогу, що обслуговує той чи інший об'єкт, перестали відповідати вимогам до якості або стали невиправдано дорогими, якщо необхідно провести інтернет в раніше непідключений до всесвітньої павутини будинок або квартиру, варто лише залишити заявку.

ФРІНЕТ допоможе підключити інтернет в Кривому Розі в приватному секторі, а не тільки в багатоповерхових будинках. Колись це було проблемою: довго і дуже дорого, або ж для доступу використовувалася ADSL-технологія (через телефонну лінію) з безліччю недоліків. Далеко не кожний оператор готовий був прокладати лінії в приватний сектор, оснащувати їх необхідним обладнанням, або ж пропонував це зробити замовнику за свій кошт.

Сьогодні ситуація інакша. Націлений на розвиток ФРІНЕТ інвестує в розширення і оснащення мережі всім необхідним, а разом із цим прагне до забезпечення клієнтам максимум комфорту. Лінії, що обслуговуються провайдером, павутиною охоплюють всі райони міста, включно приватний сектор. Достатньо набрати номер телефону або скористатися формою замовлення на сайті, вказавши адресу об'єкта, щоб вже протягом доби почати користуватися швидкісним інтернетом. Навіть в приватному секторі ФРІНЕТ використовує оптичне волокно, що забезпечує високу швидкість і якість сигналу:

  • без повільного з'єднання;

  • без переривань;

  • без займання стаціонарної телефонної лінії;

  • без значних рахунків за телефон.

У тих випадках, коли цікавить стабільний швидкісний бездротовий інтернет Кривого Рогу для приватного сектору (приватні будинки, заміська дача і т.д.), або для використання з планшетом або смартфоном де завгодно, ФРІНЕТ також запропонує ефективні рішення і допоможе без зайвих формальностей та витрат провести кабельне телебачення в Кривому Розі.

 

Ціна на підключення домашнього інтернету в Кривому Розі

Якщо вас цікавить «Інтернет провайдер Кривий Ріг розцінки», то Фрінет розробив ряд пакетних пропозицій на вигідних умовах. Це може бути доступ до мережі на тих чи інших умовах, цифрове телебачення, інтернет + ТВ. Також в компанії, залишаючи заявку на роботу щодо підключення, можна замовити роутер, приставку для TV чи інше устаткування.

 

Тарифні плани для фізичних осіб у приватному секторі Долгінцевського, Металургічного районів, м. Кривий Ріг:

Тариф

"Free 10"

"Free 50"

"Free 100"

Швидкість Worldдо 10 Мбіт/сдо 50 Мбіт/сдо 100 Мбіт/с 
Швидкість UAдо 100 Мбіт/сдо 100 Мбіт/сдо 100 Мбіт/с 
Абонплата
70 грн.
100 грн.топ продажів
120 грн. 
 
**Вартість підключення до мережі компанії для абонентів у приватному секторі розраховується індивідуально.

 

Тарифні плани для фізичних осіб у приватному секторі Інгулецького району, м. Кривий Ріг:

Тариф

"Free 10"

"Free 50"

"Free 100"

Скорость Worldдо 10 Мбит/сдо 50 Мбит/сдо 100 Мбит/с
Скорость UAдо 100 Мбит/сдо 100 Мбит/сдо 100 Мбит/с
Абонплата
70 грн.
100 грн.топ продаж120 грн.
 
**Стоимость подключения к сети компании для абонентов в частном секторе рассчитывается индивидуально.

Переваги "ФРІНЕТ"

Поточні акції

Акція

Акція "Приведи друга!"

Компанія «ФРІНЕТ» пропонує Вам скористатися новими умовами акції «Приведи друга».

Програма лояльності

Програма лояльності

Нові умови «Програми лояльності» дозволяють отримати додаткові вигоди абонентам,...

Свіжі новини

Нове відео

Нове відео

Будь мобільним разом з ФРІНЕТ!

Нове відео від компанії ФРІНЕТ вже на каналі YouTube

Нове відео від компанії ФРІНЕТ...

Бажаєте замовити Інтернет в офіс?