Замовити дзвінок
Підключити Інтернет в місті Бобровиця

 

Тарифні плани для абонентів приватного сектору у м. Бобровиця, Бобровицькому районі:

Тариф

"Free 20"

"Free 40"

Швидкість Worldдо 20 Мбіт/сдо 40 Мбіт/с
Швидкість UAдо 100 Мбіт/сдо 100 Мбіт/с
Абонплата
150 грн.
250 грн.топ продажів
 
**Вартість підключення до мережі компанії для абонентів у приватному секторі розраховується індивідуально.

 

Тарифні плани для фізичних осіб в багатоквартирних будинках м. Бобровиця:

Тариф

"Free 20"

"Free 40"

Швидкість Worldдо 20 Мбіт/сдо 40 Мбіт/с
Швидкість UAдо 20 Мбіт/сдо 40 Мбіт/с
Абонплата150 грн.
250 грн.
 

Переваги "ФРІНЕТ"

Свіжі новини

Виникла аварія на мережi компанiї в Макарівському районі с. Калинівка ФРІНЕТ
20.05.2024 Виникла аварія в окремих сегментах мережі компанії ДТЕК

Виникла аварія ДТЕК у окремих сегментах мережі компанії

Зміна вартості послуг, Київ. ФРІНЕТ
22.04.2024 Зміна вартості послуг.

Шановні абоненти! Повідомляємо Вам, що з 1 травня 2024...

Всесвітня мережа необхідна: спілкування, дозвілля, покупки, новини, перегляд відеоконтенту, прямих трансляцій, сплата рахунків, віддалена робота. Без всього цього неможливо уявити сучасність. Стабільний, якісний, недорогий доступ до інтернету потрібний скрізь, в тому числі у районах і райцентрах. Тому підключити інтернет в Бобровиці сьогодні прагнуть все більше жителів району, а також різні муніципальні установи, приватні комерційні організації - школи, лікарні, об'єкти торгівлі, промисловості.

"ФРІНЕТ" - найбільший інтернет провайдер в Бобровиці та Бобровицькому районі, що поставив собі за мету розвиток і розширення мережі, підвищення якості послуг, поліпшення для споживача співвідношення ціна-якість, забезпечення комфорту користувачів.

 

Підключення домашнього інтернету в місті Бобровиця

Компанія "ФРІНЕТ" своєю діяльністю охоплює не одну область України, проте напрямком роботи, що активно розвивається, є забезпечення можливості простого, швидкого і недорогого доступу районних центрів та прилеглої сільській місцевості до Всесвітньої павутини. Тому оператор протягує та підключає інтернет в Бобровиці та по всьому району, включно й віддалені від райцентру села, щоб усі бажаючі мали доступ до мережі, а також могли провести кабельне телебачення в Бобровиці та будь-якому селі району, відчувши переваги:

  • висока якість цифрового телесигналу, багатий асортимент каналів на будь-який смак, зі стабільним сигналом незалежно від погодних умов за вікном;

  • оптоволоконний швидкісний інтернет-доступ без займання телефонної лінії дозволяє підключити інтернет в Бобровиці та приватному секторі.

  • ряд пропозицій щодо пакетів послуг і тарифних планів, щоб кожен абонент міг обрати оптимальне рішення для підключення інтернету в Бобровиці;

  • цілодобова робота служби підтримки абонентів та усунення неполадок максимально оперативно.

Інтернет-оператор зміг підключити в Бобровиці та районі багато абонентів, переважна більшість з яких проживають і користуються послугами доступу в приватному секторі.

Щоб залишити заявку на підключення послуги домашнього Інтернету в будь-якій точці Бобровицького району, досить скористатися сайтом або зателефонувати за телефоном провайдерові, повідомивши адресу об'єкта. За необхідністю буде надана детальна консультація по телефону, також співробітник служби допоможе підібрати оптимальне рішення, в тому числі щодо підключення бездротового Інтернету в Бобровиці.

 

Підключити інтернет в приватному секторі міста Бобровиця

Останніми роками можна було спостерігати глобалізацію Всесвітньої павутини та її поширення по світу, починаючи з великих міст до населених пунктів поменше, і тільки лише потім в заміську сільську місцевість. У той же час з прокладанням ліній в села справи були сумні - інтернет провайдери Бобровиці не бажали тягнути кабель на далекі відстані для підключення, перекладаючи турботи і витрати на плечі клієнтів. Задача з підключенням інтернету в Бобровиці та в приватному секторі відбирала багато часу, сил і боляче била по кишеням користувачів, або ж вони обирали бездротові 3G і супутникові технології, щоб підключити інтернет прийнятної якості в Бобровиці, переплачуючи.

Інтернет-провайдер ФРІНЕТ виправив ситуацію, надавши жителям сільської місцевості швидкісний стабільний (не телефонний ADSL) доступ за допомогою оптоволоконного кабелю. При цьому абоненти спроможні обрати відповідний тарифний план.

Замовити інтернет у приватний сектор

Для того щоб в селі або приватному будинку в Бобровиці користуватися доступним за ціною, високим за якістю, високошвидкісним стабільним доступом до ресурсів Всесвітньої мережі на вигідних умовах, потрібно залишити заявку. Найближчим часом заходи буде прийнято, доступ організований.

Компанія готова надати необхідне обладнання - кабель, маршрутизатор, TV-приставку для використання розумного цифрового інтернет-телебачення.

 

Ціна на підключення домашнього інтернету в Бобровиці

Пропозиція компанії ФРІНЕТ щодо підключення вигідно відрізняється оптимальним поєднанням ціни і якості. Не всі провайдери Бобровиці надають послуги в приватному секторі, якого більшість, а якщо надають, то за невигідними тарифами.

ФРІНЕТ для домашнього користування пропонує зручні пакети. Також можна замовити і підключити цифрове TV - кабельне телебачення міста Бобровиця, замовивши послугу окремо або в рамках мультимедіа-інтернет-пакета. Спеціальну приставку для smart-tv також можна придбати в компанії.