Замовити дзвінок
Акція "Гігабітний Інтернет" ФРІНЕТ

Регламент

проведення акції

  1. Цільова група проведення:

1.1. Потенційні користувачі (нові абоненти) ТОВ «ФРІНЕТ» які звернулися       з 01 квітня по 30 червня 2021 року з метою підключення до мережі Інтернет в багатоповерхових будинках та не підпадають під Винятки, відповідно до Розділу 3 цього Регламенту.

  1. Суть акції:

2.1 Для потенційних користувачів, що вказані у Розділі 1, які підключаються в період проведення акції на діючий тарифний план:

 

Тарифний план для підключення фізичних осіб

Швидкість доступу до українського сегменту мережі Інтернет

Швидкість доступу до зарубіжного сегменту Інтернет

Щомісячна абонентська плата, грн. (з ПДВ)

до 1000 Мбіт/с

до 1000 Мбіт/с

299 грн.

 

протягом першого року користування послугою, додатково вводиться спеціальна акційна пропозиція, що передбачає користування акційним тарифним планом кожного другого місяця:

 

Акційний тарифний план для фізичних осіб

Швидкість доступу до українського сегменту мережі Інтернет

Швидкість доступу до зарубіжного сегменту Інтернет

Щомісячна абонентська плата, грн. (з ПДВ)

до 1000 Мбіт/с

до 1000 Мбіт/с

99 грн.

       

2.2. Після закінчення першого року користування послугою, абонентна плата буде нараховуватись на загальних умовах, відповідно до обраного тарифного плану при підключенні.

2.3. Вартість підключення до мережі Інтернет визначається відповідно до обраного тарифного плану при підключенні.

2.4. Умови вказаної акційної пропозиції дійсні виключно для фізичних осіб, які є новими абонентами ТОВ «ФРІНЕТ» та входять до зони обслуговування Дарницького і Деснянського центрів обслуговування абонентів міста Києва.

2.5. Термін дії акції – до 30.06.2021 року включно.

  1. Винятки

  3.1. Акційними умовами не можуть скористатися абоненти ТОВ «ФРІНЕТ»,            які вже отримують телекомунікаційні послуги відповідно до умов публічного договору.

3.2. Акційними умовами не можуть скористатись юридичні особи та фізичні особи-підприємці.

3.3. Умови акції не розповсюджуються на потенційних користувачів які на момент звернення в центр обслуговування абонентів за два місяці до цього були абонентами ТОВ «ФРІНЕТ».

3.4.Тарифний план надається тільки при наявності технічної можливості та отриманні Інтернет налаштувань автоматично від сервера DHCP.