Підключитися (044) 593-39-29
Рус Укр
Деснянський

Деснянський

Без доступу до глобальної мережі сьогодні неможливо повноцінно прожити. Люди передають та отримують інформацію, виходять на зв'язок з колегами і близькими, оплачують послуги, дивляться кіно в режимі онлайн і роблять багато інших дій.

Компанія «ФРІНЕТ» надає Інтернет в Деснянському районі української столиці за вигідними тарифами. Оформивши договір, ви отримаєте стабільний доступ в Інтернет, можливість користуватися розважальними порталами, захист від вірусів, доступ до сервісів інтерактивного телебачення. Інтернет-оператор буде інформувати вас про акції та нові пропозиції.

Стати абонентом «ФРІНЕТ» простіше простого! Вам не потрібно буде купувати ніяке додаткове устаткування — досить буде дочекатися фахівців, щоб вони провели необхідні роботи. Залиште заявку на підключення вже зараз!

Чому саме «ФРІНЕТ»

Найкраще обладнання

  • Абоненти компанії не потерпають від перебоїв зі зв'язком і падінь швидкості - при побудові своїх мереж «ФРІНЕТ» використовує устаткування провідних світових брендів найкращої якості, тому навіть в моменти пікового навантаження Інтернет-з'єднання стабільно.

Доступні розцінки

  • Компанія надає якісні послуги зв'язку за найдемократичнішими цінами в Києві. Перегляньте список запропонованих тарифних планів і переконайтеся самі!

Професіоналізм і відповідальність

  • Ніякі інші Інтернет-провайдери Деснянського району не працюють так само сумлінно і відповідально. Понад 20 000 мешканців району вже переконались в цьому, ставши абонентами компанії.
  • Скориставшись пропозицією «ФРІНЕТ», ви зможете отримувати стабільний і надійний доступ до глобальної мережі.

Сервіс на вищому рівні

  • Якщо ви живете в Деснянському районі Києва — значить, ви вже зараз можете скористатися послугами «ФРІНЕТ». Фахівці проводять роботи з прокладання комунікацій, встановлення та налаштування додаткового обладнання у відповідності з умовами тарифу. Ви зможете надійно захиститися від спаму і вірусних атак, отримати доступ до найкращих в Україні розважальних ресурсів. Моніторинг мережі ведеться цілодобово, що запобігає виникненню будь-яких збоїв і неполадок.

Тарифні плани для підключення фізичних осіб в багатоквартирних будинках

Швидкість доступу до українського сегменту Інтернет Швидкість доступу до зарубіжного сегменту Інтернет Швидкість доступу до зарубіжного сегменту Інтернет в нічний час (з 1:00 до 8:00) Щомісячна абонплата  (з ПДВ) Вартість підключення  (з ПДВ)
до 100 Мбіт/с до 20 Мбіт/с до 100 Мбіт/с 85 грн.*
1 грн.
до 100 Мбіт/с до 50 Мбіт/с до 100 Мбіт/с 100 грн.*
1 грн.
до 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с 125 грн. * 1 грн.
* Детальні умови акції вказані в офіційному регламенті.
 

Тарифні плани для підключення фізичних осіб у приватному секторі в межах міста Києва та Київської області можна переглянути за посиланням: http://o3.ua/ua/home/internet/chastniy_sector/

Як підключитися

Відправте заявку і фахівці компанії проведуть роботи по підключенню всього за кілька годин.

Станьте абонентом «ФРІНЕТ» і отримуйте стабільний доступ в Інтернет у Деснянському районі Києва цілодобово, без обмежень та незручностей!

Карта покриття


ПІДКЛЮЧИТИСЯ ДО ІНТЕРНЕТУ
Деснянський  район