Підключитися (044) 593-39-29
Рус Укр
Дарницький

Дарницький

Перед тим як підключати Інтернет в Дарницькому районі Києва, треба вибрати кращого серед багатьох інтернет-операторів. Незважаючи на умови високої конкуренції, компанія "ФРІНЕТ" пропонує користувачам вигідні умови. І це не порожні слова: більше ніж 30 тисяч жителів Дарницького району вже зробили  свій вибір на користь послуг, що надаються компанією.

Стабільный доступ до мережі Інтернет для кожного жителя Дарниці.

Активне життя Дарницького району пов’язане з работою різних служб, у тому числі і з доступом до мережі Інтернет. Важливо, щоб доступ був не тільки стабільним і безперебійним, а і не обтяжував бюджет надмірними витратами. В цьому відношенні комерційна пропозиція інтернет-оператора "ФРІНЕТ" - безперечно краща:

  • Потенційні користувачі компанії позбавлені від великих витрат (підключення до мережі Інтернет коштує лише 1 грн.)
  • Кожному абоненту надається якісний доступ до українського та зарубіжного сегменту мережі. Прийом і передача даних здійснюються на однаковій швидкості.
  • Для кожного абонента, в межах обслуговування тарифного плану, відкритий доступ до онлайн-кінотеатру, ігровому порталу, онлайн-радіостанції.
  • Для підключення до Інтернету не потрібно купувати додаткове обладнання — достатньо  мати стандартну мережеву плату.

Не всі інтернет-провайдери Дарницкого району можуть забезпечити такий же рівень якості послуги у поєднанні з додатковими сервісами за такою ж вигідною ціною. Користувачі "ФРІНЕТ" не шкодують про своє рішення і залишаються абонентами компанії тривалий час.

Тарифні плани для підключення фізичних осіб в багатоквартирних будинках

Швидкість доступу до українського сегменту Інтернет Швидкість доступу до зарубіжного сегменту Інтернет Швидкість доступу до зарубіжного сегменту Інтернет в нічний час (з 1:00 до 8:00) Щомісячна абонплата  (з ПДВ) Вартість підключення  (з ПДВ)
до 100 Мбіт/с до 20 Мбіт/с до 100 Мбіт/с 85 грн.* 42.5 грн.* 1 грн.
до 100 Мбіт/с до 50 Мбіт/с до 100 Мбіт/с 100 грн.* 50 грн.* 1 грн.
до 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с 125 грн. * 62.5 грн. * 1 грн.
* Детальні умови акції вказані в офіційному регламенті.
 

Тарифні плани для підключення фізичних осіб у приватному секторі в межах міста Києва та Київської області можна переглянути за посиланням: http://o3.ua/ua/home/internet/chastniy_sector/

Турбота про користувачів і регулярне вдосконалення сервісу

Компанія «ФРІНЕТ» не лише забезпечує користувачам надійний доступ до глобальної мережі, а  і постійно працює над покращенням якості обслуговування:

  • Цілодобово працює служба технічної підтримки - користувачі мережі «ФРІНЕТ» у будь-який момент можуть звернутися до операторів служби зі своїми питаннями і отримати вичерпну консультацію. Працює професійний Call- центр.
  • Не витрачаючи великих сум, будь-який абонент може придбати комплект антивірусного захисту, підключити сучасне інтерактивне телебачення OLL.TV, DIVAN TV, MEGOGO.
  • Компанія не стоїть на місті, постійно розвивається. Якість надання послуг регулярно вдосконалюється завдяки системі цілодобового моніторингу мережі.
  • У своїй роботі компанія використовує сучасне обладнання провідних світових виробників Cisco, D - Link, Нuawei, Edqe - core, ZTE. Доступ надається за технологією FTTx, використовуються високошвидкісні оптоволоконні магістралі.

Карта покриття


Отримайте доступ вже зараз! 

Підключитися до інтернету
Дарницький  район

Вам досить заповнити заявку прямо зараз, і незабаром менеджер компанії "ФРІНЕТ" зв'яжеться з Вами. Стабільний та надійний Інтернет на Дарниці за вигідною ціною - тепер це можливо. Оберіть оптимальний тариф і додаткові сервіси, користуйтеся стабільним швидкісним доступом до мережі Інтернет!