Підключитися (044) 593-39-29
Рус Укр

Золоче

Якщо вам потрібен Інтернет в котеджному містечку Золоче,  ви завжди можете звернутися до одного з кращих Інтернет-операторів у Києві — компанії «ФРІНЕТ».

«ФРІНЕТ» забезпечує стабільність і якість зв'язку. Працюючи на ринку телекомунікаційних послуг вже багато років, компанія заслужено займає кращі місця в рейтингах Інтернет-операторів України. На швидкості до 100 Мбіт/с користувачі отримують високошвидкісний доступ до мережі Інтернет і додаткових сервісів.

Чому вигідно співпрацювати з "ФРІНЕТ"

Підключення без затримок

  • З кожним клієнтом спеціалісти компанії завчасно обговорюють процес підключення до мережі, а монтажні роботи проводяться максимально оперативно, так що вам не доведеться довго чекати.

Надійність каналів зв'язку

  • Завдяки використанню сучасного обладнання таких марок, як Cisco, ZTE, D-Link,  Нuawei, клієнти компанії «ФРІНЕТ» отримують якісний  безперебійний зв'язок. Мережа обслуговують досвідчені кваліфіковані працівники, а для передачі сигналу використовуються виділені оптоволоконні канали з високою пропускною здатністю.

Комплексне надання послуг

  • В Золоче  «ФРІНЕТ» надає абонентам всі необхідні послуги. Крім доступу до глобальної мережі ви також можете замовити передплату на антивірусне ПЗ, підключити сервіси сучасного інтерактивного телебачення та користуватися іншими додатковими послугами.

 Тарифні плани для фізичних осіб у приватному секторі

Швидкість доступу до українського сегменту Інтернет (UA-IX) Швидкість доступу до зарубіжного сегменту Інтернет Швидкість доступу до зарубіжного сегменту Інтернет в нічний час (з 1:00 до 8:00) Щомісячна абонплата (з ПДВ) Вартість підключення  (з ПДВ)**
до 100 Мбіт/с до 30 Мбіт/с
до 100 Мбіт/с 200 грн. Визначається в індивідуальному порядку
до 100 Мбіт/с до 50 Мбіт/с
до 100 Мбіт/с 300 грн. Визначається в індивідуальному порядку
до 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с
до 100 Мбіт/с 500 грн. Визначається в індивідуальному порядку
ЗАМОВИТИ ПІДКЛЮЧЕННЯ

Доступні тарифи, цілодобова підтримка абонентів

Багаторічний досвід роботи в телекомунікаційній сфері дозволяє компанії встановлювати демократичні розцінки на свої послуги. Менеджери допоможуть вам підібрати пакет послуг у відповідності з вашими потребами і запитами.

Карта покриття

ПІДКЛЮЧИТИСЯ ДО ІНТЕРНЕТУ
Золоче

Вже зараз ви можете скористатися послугами компанії, щоб підключити Інтернет у Золоче за вигідною ціною і отримати стабільне з'єднання без збоїв, а також професійну цілодобову підтримку. Зателефонуйте або заповніть заявку, та станьте абонентом «ФРІНЕТ»!