Підключитися (044) 593-39-29
Рус Укр
Солом'янський

Солом'янський

Сьогодні наявність стабільного доступу до мережі Інтернет у Солом'янському  районі є ключовим елементом успіху як при веденні бізнесу, так і можливості організувати повноцінне дозвілля. Користуючись глобальною мережею, можна оперативно знаходити потрібну інформацію, проводити переговори і наради, розмовляти з близькими і друзями незалежно від відстані. Сучасній людині Інтернет просто необхідний і фахівці компанії «ФРІНЕТ» готові допомогти Вам в цьому.

Мережа компанії побудована за сучасною технологією, використовується обладнання відомих торгових марок – завдяки цьому мешканці Солом'янського району отримують Інтернет-з'єднання без збоїв і неполадок. Ні в кого більше Ви не знайдете такого ж вигідного співвідношення розцінок і якості.

Зателефонуйте, щоб задати питання і замовити підключення вже зараз!

Чому саме «ФРІНЕТ»?

Дотримання строків, індивідуальний підхід до замовлення

  • Ви зможете стати користувачем мережі «ФРІНЕТ» протягом всього лише декількох годин. Завдяки багаторічному досвіду роботи в Києві і інших містах України, фахівці компанії не допускають помилок і врахують при виконанні замовлення Ваші індивідуальні побажання.

Комплексне надання послуг

  • «ФРІНЕТ» надає не тільки доступ до глобальної мережі. Співробітники компанії прокладуть комунікації, налаштують мережеве обладнання, підключать сервіси інтеративного телебачення та встановлять антивірусе ПЗ. Інші інтернет-провайдери Солом'янського району не зможуть надати Вам настільки ж широкий набір послуг по таким демократичним розцінками.

Новітнє обладнання

  • Компанія використовує обладнання провідних світових виробників, в тому числі Cisco, ZTE, D-Link, Huawei та ін. Завдяки цьому, користувачі мережі отримують стабільне Інтернет-з'єднання на високій швидкості.

 

Тариф

"Free 50"

"Free 100"

"F-1"

Швидкість World до 50 Мбіт/с до 100 Мбіт/с до 1 Гбіт/с
Швидкість UA до 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с до 1 Гбіт/с
Абонплата 100 грн.
125 грн.  62,50 грн.* 299 грн.
 

ПІДКЛЮЧИТИ
ЗА 1 ГРН.

ПІДКЛЮЧИТИ
ЗА 1 ГРН.

ПІДКЛЮЧИТИ **

Тарифні плани для підключення фізичних осіб у приватному секторі в межах міста Києва та Київської області можна переглянути за посиланням: https://o3.ua/ua/home/internet/chastniy_sector/

Безперебійна робота і якісний сервіс

Звернувшись в компанію «ФРІНЕТ», Ви отримаєте доступ до глобальної мережі без перебоїв та професійне обслуговування: працює кол-центр, фахівці технічної підтримки цілодобово консультують абонентів.

Щоб стати користувачем компанії, достатньо зателефонувати за контактним номером телефону або заповнити заявку онлайн.

Виконання замовлення на підключення до мережі Інтернет не займає багато часу.

Карта покриття

ПІДКЛЮЧИТИСЯ ДО ІНТЕРНЕТУ
Солом'янський район

Ніякі інші провайдери Солом'янського району не запропонують Вам кращих умов, ніж «ФРІНЕТ»!