Підключитися (044) 593-39-29
Рус Укр
Село Троєщина

Інтернет в селі Троєщина

Постійний доступ в Інтернет без обмежень і проблем — необхідна умова продуктивної роботи як для працівників організацій, так і для домашніх користувачів. Якщо швидкість з'єднання знижується, виконувати роботу повноцінно стає неможливо, а вимушені затримки обертаються розчаруванням і чималими збитками для користувачів. Компанія «ФРІНЕТ» забезпечує високошвидкісний інтернет у селі Троєщина і ви можете не сумніватися в бездоганній якості послуг.

Зверніться у «ФРІНЕТ», щоб підключитися до мережі Інтернет на вигідних умовах.

Компанія використовує обладнання від провідних виробників, а кваліфіковані та досвідчені співробітники проводять його налаштування та встановлення без затримок у часі.

Зробіть вибір на користь компанії «ФРІНЕТ» та користуйтеся ресурсами глобальної мережі без обмежень.

Причини обрати саме «ФРІНЕТ»

Відсутність переплат

  • Абонентам села Троєщини – вигідні умови. Компанія регулярно проводить акції та надає знижки на свої послуги.

Потужне обладнання

  • Щоб забезпечити безперебійну роботу мережі, «ФРІНЕТ» використовує обладнання провідних виробників: ZTE, Cisco, D-link та інших. Завдяки цьому, навіть при високому навантаженні мережі, інформація передається без падінь швидкості і без перебоїв.

Професійна установка

  • Співробітники компанії мають великий досвід роботи і проводять монтажні роботи у найкоротший термін. Мережа постійно вдосконалюється і модернізується, а будь-яке питання вирішується в найкоротший строк.

Тарифні плани для підключення фізичних осіб у приватному секторі

Швидкість доступу до українського сегменту Інтернет Швидкість доступу до зарубіжного сегменту Інтернет Швидкість доступу до зарубіжного сегменту Інтернет в нічний час (з 1:00 до 8:00) Щомісячна абонплата  (з ПДВ) Вартість підключення  (з ПДВ)
до 100 Мбіт/с до 30 Мбіт/с
до 100 Мбіт/с 150 грн. Визначається в індивідуальному порядку
до 100 Мбіт/с до 50 Мбіт/с
до 100 Мбіт/с 180 грн. Визначається в індивідуальному порядку
до 100 Мбіт/с до 70 Мбіт/с до 100 Мбіт/с 200 грн. Визначається в індивідуальному порядку
до 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с
до 100 Мбіт/с 300 грн. Визначається в індивідуальному порядку

 

Підключення без затримок, висока якість зв'язку

Працівники компанії «ФРІНЕТ» не тільки проводять роботи по підключенню, але і встановлюють захисне програмне забезпечення, налаштовують мережеве обладнання, допомагають усувати будь-які проблеми.

«ФРІНЕТ» працює як з громадянами, так і з організаціями. При необхідності ви можете звернутися в компанію, щоб створити розробку і реалізацію проекту корпоративної мережі.

Карта покриття

ПІДКЛЮЧИТИСЯ ДО ІНТЕРНЕТУ
Село Троєщина

Стабільне підключення до глобальної мережі за привабливою ціною в найкоротший термін — усе це тепер можливо. Якщо ви хочете, щоб вам надавав доступ до мережі Інтернет надійний провайдер в селі Троєщина, зверніться до «ФРІНЕТ» вже зараз!