Підключитися (044) 593-39-29
Рус Укр

Інтернет на Позняках

Бажаєте отримати високошвидкісний доступ в Інтернет на Позняках? Тепер у Вас є така можливість! Зверніться в компанію "ФРІНЕТ". Цей інтернет-оператор не лише обслуговує жителів цього району української столиці з 2008 року, але і надає завжди вигідні умови для користувачів мережі. За останні роки десятки тисячі мешканців багатоквартирних будинків на Позняках стали абонентами "ФРІНЕТ". Вони задоволені якістю надання послуг, користуються стабільним швидкісним доступом в Інтернет і мультимедійними сервісами.

Чому саме «ФРІНЕТ»?

Зробивши вибір на користь цього інтернет-оператора, Ви не пошкодуєте.

Що отримують абоненти?

  • У компанії багаторічний досвід роботи в Києві і інших містах України. Для багатоквартирних будинків і жителів приватного сектора доступні декілька тарифів з додатковими опціями, так що кожен абонент може підібрати зручні для себе умови.
  • Передача і прийом даних здійснюються на одній і тій же швидкості, тоді як у багатьох інших провайдерів швидкість передачі виявляється істотно нижче. "ФРІНЕТ" піклується про стабільність роботи мережі, підтримує швидкість на заданому рівні.
  • У вартість кожного тарифу включено користування мультимедійними послугами. Абоненти отримують можливість дивитися фільми і слухати радіо онлайн, а також користуватися послугами найбільшого в Україні ігрового порталу.

За невелику плату абонент може замовити опцію антивірусного захисту і скористатися сервісами інтерактивного телебачення. Таким чином, "ФРІНЕТ" - один з небагатьох інтернет-операторів на Позняках, що успішно поєднав високу якість і надійність з демократичними цінами на тарифи.

 

Тариф

"Free 50"

"Free 100"

"F-1"

Швидкість World до 50 Мбіт/с до 100 Мбіт/с до 1 Гбіт/с
Швидкість UA до 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с до 1 Гбіт/с
Абонплата 100 грн.
125 грн.  62,50 грн.* 299 грн.
 

ПІДКЛЮЧИТИ
ЗА 1 ГРН.

ПІДКЛЮЧИТИ
ЗА 1 ГРН.

ПІДКЛЮЧИТИ **

Тарифні плани для підключення фізичних осіб у приватному секторі в межах міста Києва та Київської області можна переглянути за посиланням: https://o3.ua/ua/home/internet/chastniy_sector/

Кліент завжди прав — підтверджується работою оператора

«ФРІНЕТ» піклується про своїх клієнтів:

  • запити обробляють фахівці професійного Call- центру;
  • фахівці технічної підтримки відповідають на питання користувачів у будь-який час доби, надають повну інформацію.
  • компанія проводить моніторинг мережі і регулярно покращує якість послуг.
  • для доступу використовується новітнє устаткування, задіюється технологія FTTx.
  • застосовується гнучка тарифна політика, завдяки якій клієнтові не треба переплачувати.

«ФРІНЕТ» не потребує реклами як такої - досить лише дізнатися, що вже 112 тисячі абонентів зробили вибір на користь цього оператора, і число користувачів росте.

Карта покриття

Залиште заявку і підключіться вже зараз!

Підключитися до інтернету
Позняки

Вам не доведеться витрачати зайвий час на пошук інформації - досить лише залишити заявку на сайті. Незабаром співробітник компанії "ФРІНЕТ" подзвонить Вам і відповість на питання як підключити інтернет на Позняках. Виберіть відповідний тариф і насолоджуйтеся стабільним високошвидкісним доступом!