Підключитися (044) 593-39-29
Рус Укр

Інтернет в Печерському районі Києва

До якого оператора краще підключитися, щоб отримати якісний доступ до мережі Інтернет в Печерському районі? 115 тис. власників приватних будинків і жителів багатоповерхівок вже зробили свій вибір і стали абонентами компанії "ФРІНЕТ". Шкодувати про це їм не доводиться, оскільки "ФРІНЕТ" збирає позитивні відгуки завдяки стабільній роботі мережі. Передаючи інформацію по новітніх оптоволоконних магістралях, компанія забезпечує своїм користувачам стабільний доступ до мережі Інетрент у будь-який час.

Чому саме «ФРІНЕТ»?

Ділова і соціальна активність Печерського району не залишає шансу операторам, які не проявляють достатньої турботи про своїх клієнтів. "ФРІНЕТ", зона охоплення якого постійно розширюється, підходить до роботи професійно. Це відображається у всьому, починаючи від вигідної тарифної лінійки і закінчуючи цілодобовою технічною підтримкою:

  • доступні різні тарифні плани, з яких кожен може обрати оптимальний;
  • вказана швидкість відповідає реальній - причому як для завантаження, так і для відправки даних;
  • з'єднання стабільне впродовж доби, у тому числі в моменти пікових навантажень;
  • завдяки сучасній технології FTTx вдається уникнути падінь швидкості і перебоїв. 

Працівникі технічної підтримки цілодобово надають професійні та чіткі відповіді на будь-які питання абонентів компанії.

Зручність користування і додаткові переваги 

Отримуючи доступ до мережі Інтернет на Печерську, абоненти компанії "ФРІНЕТ" користуються і ще декількома перевагами:

  • для підключення до мережі не потрібно купувати додаткове обладнання;
  • користувачам надається безкоштовний доступ до розважальних ресурсів: Інтернет-радіостанції, ігровому порталу, онлайн-кінотеатру;
  • в якості додаткових послуг надаються комплект антивірусного захисту, доступ до сервісів сучасного інтерактивного телебачення;
  • в разі необхідності можна легко і швидко поміняти тарифний пакет. 

В компанії ведеться постійний моніторинг мережі для того, щоб покращувати її роботу і не допускати погіршення якості зв'язку.

 

Тариф

"Free 50"

"Free 100"

"F-1"

Швидкість World до 50 Мбіт/с до 100 Мбіт/с до 1 Гбіт/с
Швидкість UA до 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с до 1 Гбіт/с
Абонплата 100 грн.
125 грн.  62,50 грн.* 299 грн.
 

ПІДКЛЮЧИТИ
ЗА 1 ГРН.

ПІДКЛЮЧИТИ
ЗА 1 ГРН.

ПІДКЛЮЧИТИ **

Тарифні плани для підключення фізичних осіб у приватному секторі в межах міста Києва та Київської області можна переглянути за посиланням: https://o3.ua/ua/home/internet/chastniy_sector/

Можна стати абонентом вже зараз!

"ФРІНЕТ" не заощаджує на якості обладнання. Новітнє апаратне забезпечення, сучасні програми, оптичні кабелі - усе це робить роботу мережі максимально стабільною. Заявки обробляє професійний Call- центр, тому будь-який запит від абонента вирішується в найкоротший строк.

Карта покриття

ПІДКЛЮЧИТИСЯ ДО ІНТЕРНЕТУ
ПЕЧЕРСЬК

Досить вже зараз подати заявку і домовитися з фахівцем про початок робіт з підключення до мережі. Вигідна вартість послуг, додаткові можливості, відсутність будь-яких проблем - усе це дозволяє користувачам вчитися, працювати, спілкуватися і розважатися без незручностей.

Навряд чи ви сумніваєтеся тепер в тому, який Інтернет-оператор на Печерськукращий. Не втрачайте можливість підключитися і стати абонентом одного з провідних постачальників Інтернет-послуг в Україні!