Підключитися (044) 593-39-29
Рус Укр

Інтернет на Осокорках

Високошвидкісний, стабільний та надійний інтернет на Осокорках компанія «ФРІНЕТ» надає з 2013 року. Компанія завжди пропонує вигідні умови користування мешканцям багатоквартирних будинків та приватного сектора в Києві. Залишивши заявку на сайті, Ви зможете отримати детальну інформацію про тарифи та в найближчий час забудете про будь-які проблеми з підключенням до глобальної мережі.

«ФРІНЕТ» — один з найкращих Інтернет-операторів у Києві

На відміну від інших компаній, "ФРІНЕТ" підтверджує свій успіх реальними фактами і статистикою. Так, зона покриття компанії охопила переважну більшість території приватного сектора на Осокорках. Заслужене визнання "ФРІНЕТ" отримав також у жителів Харківського масиву і Позняків - більше 30 тисяч жителів цих районів стали абонентами компанії і задоволені своїм вибором.

  • компанія пропонує своїм користувачам гнучку систему вибору тарифного плану : надається декілька тарифних планів з різною вартістю, легко здійснити перехід з одного тарифу на інший;
  • у вартість тарифів вже включено користування найбільшим ігровим порталом України, онлайн-кінотеатром і онлайн-радіостанцією;
  • дані передаються з однаковою швидкістю. У будь-який час доби абоненти компанії отримують стабільний доступ і до Українського, і до зарубіжного сегменту глобальної мережі.

Без сомніву, компанія «ФРІНЕТ» — надійний інтернет-провайдер на Осокорках.

Окрім доступу до мережі Інтернет, користувачі компанії можуть підключити додаткові сервіси - антивірусний захист, інтерактивне телебачення.  Компанія враховує пропозиції і побажання своїх абонентів для вдосконалення якості послуг.

Тарифні плани для підключення фізичних осіб у приватному секторі

Швидкість доступу до українського сегменту Інтернет Швидкість доступу до зарубіжного сегменту Інтернет Швидкість доступу до зарубіжного сегменту Інтернет в нічний час (з 1:00 до 8:00) Щомісячна абонплата  (з ПДВ) Вартість підключення  (з ПДВ)**
до 100 Мбіт/с до 30 Мбіт/с
до 100 Мбіт/с 150 грн. Визначається в індивідуальному порядку
до 100 Мбіт/с до 50 Мбіт/с
до 100 Мбіт/с 180 грн. Визначається в індивідуальному порядку
до 100 Мбіт/с до 70 Мбіт/с до 100 Мбіт/с 200 грн. Визначається в індивідуальному порядку
до 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с
до 100 Мбіт/с 300 грн Визначається в індивідуальному порядку

 

Сучасна технологічна база, професійний підхід

Основу мережевої інфраструктури складають оптоволоконні кабелі з високою пропускною спроможністю і обладнання провідних світових брендів (D - Link, Cisco, ZTE, Huawei, Edqe - core). Застосування технології FTTx забезпечує абонентам компанії "ФРІНЕТ" доступ до мережі Інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с і ця швидкість не падає навіть в моменти високого навантаження.

Професіоналізм - ключовий принцип роботи компанії «ФРІНЕТ»:

  • спеціалісти Call-центру обробляють усі запити користувачів в найкоротший строк;
  • здійснюється постійний моніторинг мережі, результати якого дозволяють удосконалювати її роботу;
  • при виникненні будь-яких питань користувач може подзвонити в цілодобову службу підтримки.

Жителі багатоквартирних будинків і приватного сектора Києва, які зробили вибір на користь інтернет-оператора "ФРІНЕТ" не шкодують про свій вибір.

Карта покриття

Залиште заявку на підключення вже зараз!

Підключитися до інтернету
Оскорки

Щоб підключити інтернет на Осокорках та забути про "падіння", збої, занадто низьку швидкість або занадто високу ціну, Вам досить залишити заявку на сайті. Фахівець компанії "ФРІНЕТ" зв'яжеться з Вами в самий найближчий час, відповість на питання і розповість про особливості підключення.