Підключитися (044) 593-39-29
Рус Укр
Караваєві дачі

Караваєві дачі

Якщо Ви хочете отримати високошвидкісний доступ до мережі Інтернет без перебоїв і падінь швидкості, зробіть вибір на користь компанії «ФРІНЕТ». Це кращий провайдер на Караваєвих дачах, який проведе всі роботи по підключенню протягом одного робочого дня.

Компанія працює на телекомунікаційному ринку вже багато років поспіль і отримала заслужене визнання як серед громадян, так і серед організацій.

Співпраця з «ФРІНЕТ»: переваги очевидні

Широка зона охоплення

  • Представництва компанії відкриті в 14 містах України і географія покриття мережі постійно розширюється.

Доступні тарифи

  • Компанія співпрацює з провідними магістральними операторами і завдяки цьому користувачі мережі отримують послуги за максимально демократичною ціною.

Професійні співробітники

  • З 2008 року компанія працює на телекомунікаційному ринку і за цей час склалася надійна і кваліфікована команда. Фахівці компанії виконують різні види робіт: підключають Інтернет і надають цілодобову технічну підтримку, прокладають комунікації, встановлюють сучасне мережеве обладнання, налаштовують і діагностують його, проводять моніторинг мережі.

Щоб завжди отримувати доступ до бажаних веб-ресурсів і не відставати від технічного прогресу, довірте компанії «ФРІНЕТ» організацію підключення до мережі Інтернет!

«ФРІНЕТ» — відсутність проблем зі зв'язком

Підключившись до мережі «ФРІНЕТ»,  Ви отримаєте:

  • професійний сервіс, підключення без затримок;
  • стабільне високошвидкісне з'єднання;
  • економію без втрат;
  • безкоштовний доступ до розважальних порталів;
  • доступ до додаткових послуг;
  • інформаційно-технічну підтримку в будь-який час доби.

 Надійність і професіоналізм компанії «ФРІНЕТ» перевірені роками роботи.

 

Тариф

"Free 50"

"Free 100"

"F-1"

Швидкість World до 50 Мбіт/с до 100 Мбіт/с до 1 Гбіт/с
Швидкість UA до 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с до 1 Гбіт/с
Абонплата 100 грн.
125 грн.  62,50 грн.* 299 грн.
 

ПІДКЛЮЧИТИ
ЗА 1 ГРН.

ПІДКЛЮЧИТИ
ЗА 1 ГРН.

ПІДКЛЮЧИТИ **

Тарифні плани для підключення фізичних осіб у приватному секторі в межах міста Києва та Київської області можна переглянути за посиланням: https://o3.ua/ua/home/internet/chastniy_sector/

Додаткові переваги співпраці з «ФРІНЕТ»

Щоб доступ в Інтернет був високошвидкісним і стабільним компанія будує свої мережі за новітніми технологіями, використовуючи обладнання відомих світових виробників: Cisco, ZTE, Huawei та ін. Ви зможете передавати і отримувати дані з заявленою швидкістю, без збоїв та обмежень.

Карта покриття

ПІДКЛЮЧИТИСЯ ДО ІНТЕРНЕТУ
Караваєві дачі

Компанія надає не тільки доступ до мережі Інтернет на Караваєвих дачах - за символічну доплату можна придбати антивірусне програмне забезпечення, підключити сучасне інтерактивне телебачення. Не пропустіть свій шанс підключитися до мережі одного з кращих Інтернет-операторів в Україні на привабливих умовах. Напишіть або зателефонуйте вже зараз!