Підключитися (044) 593-39-29
Рус Укр
Голосієво

Голосієво

Голосіївський район – один з найбільших районів Києва. Перлиною Голосієво є парк з озерами, улюблене місце відпочинку усіх киян. Після того, як були відкриті станції метро Голосіївська та Васильківська, значно покращився зв’зок  між Голосієво та іншими районами міста. Жити на Голосієво стало набагато зручніше. Багато людей почали обирати цей район при аренді та купівлі квартири. Якщо Ви переїжджаєте на Голосієво, доступ до мережі Інтернет  одне з перших питань, яке  Вам необхідно вирішити.  Інтернет-операторів у цьому районі достатньо і «ФРІНЕТ» виділяється серед них швидкістю та якістю обслуговування клієнтів.

Починаючи з липня 2012 року, фахівці компанії забезпечують населенню житлових кварталів, розташованних навколо станцій метро Васильківська та Голосієвська, стабільний та надійний доступ до глобальної мережі. Можливість обрати відповідний тарифний план, професіоналізм та відповідальність робітників компанії вже притягнули увагу багатьох клієнтів.

Компанія «ФРІНЕТ» підтверджує готовність піклуватися про своїх клієнтів не словами, а реальними досягненнями і цим вигідно відрізняється від інших Інтернет-операторів. Ще ніколи в Голосієвському районі не було доступу до мережі Інтернет на таких вигідних умовах. Сотні абонентів зробили свій вибір на користь одного із запропанованих компанією тарифів. Користувачі не жалкують про свій вибір, відтепер у них є можливість вчитися, працювати, спілкуватися та розважатися без обмежень та збоїв.

 

Тариф

"Free 50"

"Free 100"

"F-1"

Швидкість World до 50 Мбіт/с до 100 Мбіт/с до 1 Гбіт/с
Швидкість UA до 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с до 1 Гбіт/с
Абонплата 100 грн.
125 грн.  62,50 грн.* 299 грн.
 

ПІДКЛЮЧИТИ
ЗА 1 ГРН.

ПІДКЛЮЧИТИ
ЗА 1 ГРН.

ПІДКЛЮЧИТИ **

Тарифні плани для підключення фізичних осіб у приватному секторі в межах міста Києва та Київської області можна переглянути за посиланням: https://o3.ua/ua/home/internet/chastniy_sector/

Переваги Інтернет-оператора «ФРІНЕТ» - використання сучасного обладнання та технологій, робота в правовому полі України.

Основа роботи  мережі «ФРІНЕТ» - сучасна технологія FTTx, компанія не поступається світовим лідерам телекомунікаційного ринку. Доступ до мережі Інтернет Голосієвський район, як і інші райони Києва, отримує завдяки безперервній роботі оптоволоконних магістралей, а також керованого обладнання   таких відомих марок як Cisco, D-Link, ZTE, Huawei та ін. Обладнання цих фірм відмінно зарекомендувало себе у всьому світі.

Фахівці компанії піклуються про своїх клієнтів:

  • Запити  ообробляються професійним Call-центром.

  • Технічна підтримка працює цілодобово.

  • Ведеться регулярный моніторинг мережі, який дозволяє вдосконалювати роботу та покращувати якість обслуговуання за результатми спостережень.

Вибір тарифних планів від компанії «ФРІНЕТ» - це вибір стабільного, швидкісного та безпечного доступу до мережі Інтернет без переплат. 

Карта покриття

Пiдключайтесь вже зараз!

Компанія «ФРІНЕТ» принесла мешканцям Голосієво Інтернет на кращих умовах в Києві. Не вагайтесь з вибором  — залиште заявку на підключення вже зараз, і найближчим часом  менеджер зв’яжеться з Вами для того щоб обговорити деталі замовлення та погодити графік виконання робіт з підключення до Інтернету. Компанія «ФРІНЕТ» - один з найкращих Інтернет-операторів в Києві і Ви зможете в цьому переконатися!

Підключитися до інтернету
Голосіївський район