Підключитися (044) 593-39-29
Рус Укр
Дніпровський

Інтернет у Дніпровському районі Києва

Якщо Ви шукаєте можливість підключення до Інтернету в Дніпровському районі м. Києва, можете вважати, що успішно завершили свій пошук. Заповніть заявку на сайті і користуйтеся послугами Інтернет-оператора «ФРІНЕТ» — одного з кращих операторів у Києві. Компанія досягла успіху не за рахунок марнославної реклами – репутація сформувалася завдяки якісному доступу до мережі Інтернет та професіоналізму працівників компанії. На кінець 2015 року в цьому змогли переконатися більше 4 тис. мешканців Дніпровського району.

Інтернет для кожного мешканця Дніпровського району

Стабільный доступ до глобальної мережі без переплат — більше не проблема. Використовуючи сучасне обладнання та оптоволоконні магістралі з високою пропускною спроможністю, «ФРІНЕТ» забезпечує своїм користувачам:

  • можливість вибору оптимального тарифного плану. Швидкість з'єднання відповідає вказаній, при цьому і прийом і передача даних здійснюються однаково швидко;
  • легкість підключення і переходу з одного тарифу на інший. Для користування послугами не потрібно купувати ніякого додаткового устаткування – досить стандартної мережевої карти;
  • перегляд фільмів, Інтернет-телебачення, онлайн-радіо та ігровий портал доступні завжди і включені в тарифи.
  • за невелику доплату абоненти можуть скористатися  антивірусним захистом та під'єднатися до сервісів інтерактивного телебачення.

Не всі Інтернет-провайдери Дніпровського району Києва пропонують своїм користувачам такі вигідні та комфортні умови користування послугами.

 

Тариф

"Free 50"

"Free 100"

"F-1"

Швидкість World до 50 Мбіт/с до 100 Мбіт/с до 1 Гбіт/с
Швидкість UA до 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с до 1 Гбіт/с
Абонплата 100 грн.
125 грн.  62,50 грн.* 299 грн.
 

ПІДКЛЮЧИТИ
ЗА 1 ГРН.

ПІДКЛЮЧИТИ
ЗА 1 ГРН.

ПІДКЛЮЧИТИ **

Тарифні плани для підключення фізичних осіб у приватному секторі в межах міста Києва та Київської області можна переглянути за посиланням: https://o3.ua/ua/home/internet/chastniy_sector/

Моніторинг мережі та регулярн підвищення якості послуг

Компанія «ФРІНЕТ» стежить за тим, щоб якість послуг завжди залишалася на висоті. Для цього в компанії створена система моніторингу, враховуються побажання і пропозиції абонентів. Свого успіху оператор добився завдяки послідовності і професіоналізму :

  • компанія використовує новітнє мережеве обладнання;
  • технологія FTTx забезпечує безперебійний доступ на швидкості до 100 мегабіт в секунду;
  • технічна підтримка працює цілодобово і надає кваліфіковану допомогу абонентам компанії;
  • сall-центр оперативно обробляє заявки, що поступають.

Зона покриття у Дніпровському районі та інших районах Києва постійно розширюється. Абоненти компанії не шкодують про свій вибір.

Карта покриття

Пiдключайтесь вже зараз!

Підключитися до інтернету
Дніпровський район

Заповніть заявку і залиште свої контактні дані, щоб менеджер компанії "ФРІНЕТ" міг зв'язатися з Вами і детально розповісти про те, як підключити Інтернет в Дніпровському районі. У Вас є можливість вибрати оптимальний тариф і підключитися без зайвих витрат часу, сил і грошей. Будь-які "падіння" і збої в роботі залишаться для Вас у минулому. Ставши абонентом компанії "ФРІНЕТ", Ви зможете працювати і вчитися максимально продуктивно, спілкуватися і розважатися із задоволенням.