Підключитися (044) 593-39-29
Рус Укр

Другий тиждень єврокваліфікації до ЧМ2018

Повернутися до списку

Другий тиждень єврокваліфікації до ЧМ2018

Зустрічі європейських збірних відбудуться 10 і 11 жовтня. Користувачам послуги Інтерактивне TV e розділі «Футбол» доступні прямі трансляції матчів і кращі моменти минулих ігор, за участю збірної України в тому числі, та TV-запис матчів на телеканалах «Футбол 1»/«Футбол 2».

ПIДКЛЮЧАЙСЯ ДО OLL.TV

У понеділок збірна Голландії зіграє з головною командою Франції. Суперники набрали однакову кількість очок і обидва вважаються фаворитами у своїй групі. Це буде непростий матч для обох сторін, однак поразка Франції цілком може вартувати для Данні Блінда посади тренера команди. Дивіться пряме включення зі стадіону «Амстердам Арена» о 21:35. У цей же час розпочнеться матч між збірними Швеції та Болгарії. У шведів більше передумов до перемоги, але болгари стабільно забивають – навіть програючи. Тож у цьому матчі глядачам доведеться спостерігати цікаве протистояння.

У вівторок збірна Словенії поміряється силами з Англією. Номінально гості сильніша команда, проте словенці демонструють хорошу та дисципліновану гру, навіть у матчах проти складних суперників. Чи вдасться англійцям реабілітуватися за безславний виліт з Чемпіонату Європи? Дивіться у прямій трансляції о 21:35. А далі вмикайте матч Німеччина – Північна Ірландія або Словаччина – Шотландія. Приємного перегляду!