Підключитися (044) 593-39-29
Рус Укр

Прем'єра на OLL.TV: зірки кіно та кіношедеври

Повернутися до списку

Нетривіальний сюжет робить фільм привабливим для зіркових акторів. А вражаюча гра акторів та режисерська постановка приводять фільм до Оскару. Або у відеотеку OLL.TV.

 

Головна прем'єра тижня на OLL.TV – бойовик "Цифрова радіостанція". Головну роль виконав Джон К’юсак, зірка фільму-катастрофи 2012. Після помилки під час виконання важливого завдання для уряду, досвідченого кілера відправляють «на пенсію». Тепер він повинен охороняти секретну радіостанцію, яка передає зашифровані завдання агентам, та надійно схована у віддаленому бункері. Симпатична оператор зв’язку (Малін Акерман), єдиний співробітник радіостанції, не намагається бути привітною з похмурим і відчуженим охоронцем. Але лише доти, поки на радіостанцію не починається атака терористів. Їх мета – захопити дані про спецслужби США, які зберігаються на серверах станції. Відрізані від світу, герої повинні будь що зберегти дані. Але наскільки надійно зможуть захистити стіни та лабіринти бункера? 

Військова драма "В краю крові і меду" стала режисерським дебютом Анжеліни Джолі. Актриса сама написала сценарій, і коли прийшов час шукати режисера, зрозуміла, що не може віддати комусь цю історію. Фільм розповідає про стосунки боснійської дівчини та сербського солдата, зруйновані війною, що розпочалася в Боснії. Закохані розлучаються, коли починається конфлікт, але незабаром героїня опиняється в полоні сербських військ, де вони знову зустрічаються, але вже ворогами. Назва картини заснована на теорії про походження слова Балкани – поєднанні турецьких слів бал (мед) і кан (кров). За словами Анжеліни Джолі, на знімальному майданчику панувала «атмосфера тепла і меду» й взагалі обійшлося без конфліктів. Головні ролі фільму виконали актори з Югославії, оскільки, за словами Джолі, незважаючи на кращу школу, голлівудським акторам недоступна емоційна глибина уродженців півдня Європи. 

Не вдалося сховатися від жахів війни і геніальному шахраю Соломону Сорвічу. Переживши у достатку перші роки війни, зрештою, Соломон потрапляє в концтабір для євреїв. Щоб вижити, він продовжує свою діяльність і там. Німеччина відступає, і його переводять в закриту тюрму неподалік від Берліна, де пропонують угоду – в обмін на своє життя, він має очолити команду найкращих шахраїв і поліграфістів. Їх мета – підірвати економіки Великобританії та США. Фільм "Фальшивомонетники" отримав Оскар в категорії «Кращий фільм іноземною мовою». 

Спільна робота режисера Педро Альмадовара і красуні Пенелопи Крус в іншим європейським кіношедевром на OLL.TV– "Розімкнені обійми" – принесла фільму номінацію на Золоту пальмову гілку Канського кінофестивалю. 

ПIДКЛЮЧАЙСЯ ДО OLL.TV