Підключитися (044) 593-39-29
Рус Укр

Новий додаток OLL.TV для Smart TV

Повернутися до списку

4 березня компанія Digital Screens, спільно із лідером у сфері інноваційних технологій LG Electronics, запустили оновлену версію додатку OLL.TV для телевізорів LG із функцією SmartTV.

 – Ми дуже вдячні компанії LG за допомогу у впровадженні нової версії додатку OLL.TV., - прокоментував появу оновлення Георгій Барзашвілі, директор компанії Digital Screens (OLL.TV). - Ринок телекомунікаційних послуг стрімко розвивається, і  за підтримки наших партнерів, ми завжди тримаємо руку на пульсі і створюємо саме те, що потрібно нашим користувачам.

Нова версія програми була розроблена командою OLL.TV з метою вивести на ринок сучасний інтерактивний сервіс. Відтепер користувачі зможуть не губитися в щоденному різноманітті контенту і власноруч обирати, що дивитися. Прямі футбольні трансляції в HD, постійно поновлювана відеотека фільмів, серіалів, мультфільмів і шоу. Або усе це, плюс найкращі українські та зарубіжні телеканали. Крім того, додаток підтримує рубрикатор за темами, який дозволяє в окремій вкладці переглянути які фільми, серіали, новини, шоу та «для дітей» і «прихильникам  спорту»  транслюються в даний момент і на якому саме каналі.

Функціонал нового додатка був створений з огляду на останні тенденції у світі Smart TV:

- Функція TV-запис робить додаток незамінним для сучасного глядача. Користувач може поставити на паузу прямий ефір і відволіктися на 10 хвилин, повернувшись до перегляду з моменту паузи.

- Організувати цікаві вихідні стало простіше – просто заплануйте до перегляду все, що пропустили за тиждень. Функція ТВ-запис дає можливість повернутися до тих епізодів передач або серіалів, які транслювалися протягом минулого тижня.

- Для ще більшої економії часу створено  функцію Обране, яка дозволяє позначати як улюблені фільми та передачі, так і канали у цілому.

- Батькам, безумовно, сподобається функція Батьківський контроль, завдяки якій можна застерегти дітей від перегляду небажаного контенту.

- Додаток підтримує функцію перегляду фільмів із використанням різних звукових доріжок і субтитрів, що буде дуже до речі при вивченні іноземної мови, і, напевно, сподобатися шанувальникам  фільмів з оригінальним озвученням.

Для перегляду OLL.TV  достатньо обрати тарифний план та замовити послугу.

Приємного перегляду!