Підключитися (044) 593-39-29
Рус Укр

«Незламна», яку не побачили у кінотеатрах

Повернутися до списку

«Незламна», яку не побачили у кінотеатрах 

Головною кінопрем'єрою цього тижня стала розширена чотиригодинна версія бойовика Незламна. Фільм про жінку-снайпера Людмилу Павличенко українсько-російського виробництва став рекордсменом прокату. На OLL.TV глядачам доступна телевізійна версія з чотирьох серій із оригінальним озвученням. У розширену версію ввійшли фрагменти, що не були показані на великих екранах, але детальніше розкривають історію битви снайпера Павличенко та життя молодої дівчини Людмили. 

Абсолютно всі сцени фільму знято в Україні у 2013-2014 роках. Зйомки проходили у Києві, Кам'янці-Подільському, Одесі, де знаходилася Людмила 4 липня, і, звичайно ж, у Севастополі, в обороні якого вона брала участь. Технічна база й комп'ютерна графіка, використана у фільмі, повністю заслуга української команди. Саундтреками стали композиції «Обійми» гурту Океан Ельзи та «Зозуля» Віктора Цоя в аранжуванні Костянтина Меладзе. 

Вона перемогла у кожній своїй битві. Як солдат, як дипломат і як жінка, – сказала якось про Людмилу Елеонор Рузвельт. Дізнайтеся більше про героїчну бувальщину Людмили Павличенко на OLL.TV.

 

 

 

  

Дивіться розширену версію фільму «Незламна» і ще 10 000 популярних фільмів і серіалів за тарифними планами Кіно або Кіно + Футбол.