Підключитися (044) 593-39-29
Рус Укр

Кінопрем'єра: Альпіністи

Повернутися до списку

Брехні не місце в горах.

Як і образам, люті чи ревнощам. На жаль, головні герої кінопрем'єри OLL.TV геть забули про це. І тепер одному з них доведеться за це заплатити.

Два приятеля альпініста заробляють на життя тим, що супроводжують заможних туристів на небезпечних схилах і підйомах, адже для них самих гори майже другий дім. Іронією долі нерозлучні друзі закохуються в одну дівчину (Наталія Бардо). Жоден не бажає поступитися, і, зрештою, звичайна вилазка в гори обертається трагедією – гине один із туристів. Герой Олександра Носика засуджений за ненавмисне вбивство і ось-ось сяде до в'язниці. Тож йому не лишається нічого, окрім як згодитися на пропозицію місцевого кримінального авторитета – відшукати і принести бандиту дещо, сховане в горах. Якщо йому вдасться, він зможе уникнути  в’язниці. От тільки не він один полює за скарбом. І тепер на карту поставлена не тільки його свобода, а й життя. І, як не дивно, життя дівчини, з якої почалася ця історія.

Фільм «Альпіністи» отримав схвальні відгуки глядачів, не в останню чергу завдяки красивим постановкам і захоплюючому сюжету.

Дивіться головну кінопрем'єру тижня на OLL.TV, адже цікавий фільм про пригоди серед засніжених вершин відмінний засіб у боротьбі з липневою спекою.