Підключитися (044) 593-39-29
Рус Укр

Дивіться OLL.TV на Smart TV за 1 грн!

Повернутися до списку

Дивіться OLL.TV на Smart TV за 1 грн!

Відтепер абоненти «ФРІНЕТ» мають змогу випробувати нові можливості свого Smart TV телевізора. Підключайте у свого інтернет-провайдера тарифний план «Оптимальний» і цілий місяць насолоджуйтеся переглядом інтерактивного телебачення OLL.TV всього за 1 гривню!

Що ви отримаєте? Більше 100 популярних міжнародних і українських телеканалів (Discovery, Eurosport, Fox, VH1 Europe, Nickelodeon), доступ до відеотеки з тисячами фільмів, серіалів (Шерлок, Misfits, Бруклін 9-9), мультиків і шоу. А також прямі трансляції матчів головних турнірів України та Європи: Ліга чемпіонів, Ліга Європи, Євро-2016, чемпіонати і Кубки Англії та України, а також легендарна іспанська Ла Ліга. А ще вам будуть доступні сотні кліпів у розділі Музика та провідні українські FM і online радіостанції. Керуйте телебаченням: дивіться телеканали в записі за три дні, зупиняйте прямий ефір паузою до 10 хвилин та формуйте список Обране з улюбленими відео.

ПIДКЛЮЧАЙСЯ ДО OLL.TV

І все це – на широкому екрані вашого Smart TV. За 1 гривню в перший місяць і всього за 39 гривень замість 99 у наступні три. 

Умови акції