Підключитися (044) 593-39-29
Рус Укр
Повернутися до списку

Нескорений (2009) - спорт, драма. Фільм про час після падіння апартеїду, коли Південна Африка провела у себе Кубок світу з регбі 1995 року. Тоді йшов перший президентський термін Нельсона Мандели, який намагався використовувати всі можливості, щоб припинити багаторічне нерозуміння між білим і чорношкірим населенням країни.

Камера 211 (2009) - трилер, драма. Хуан - поліцейський, прийшов найматися наглядачем у в'язницю. Знайомство з новим робочим місцем виявилося фатальним. Він потрапив у халепу, і йому довелося прикинутися ув'язненим, щоб врятувати своє життя. Цей крок поставив його на тонку грань виживання.

Спека (2013) - трилер, драма. Історія про чотирьох в'язнів-втікачів, які прибувають у маленьке містечко в Каліфорнії, де стоїть нестерпна спека. Втікачі шукають п'ятого, який зник з $ 10 мільйонами готівкою.

Голос країни (2016) - вокальне шоу. Це не традиційне талант-шоу, а пошук професійних і різножанрових голосів. Ключові відмінності «Голосу країни» від звичних вокальних телевізійних шоу: високі вимоги до рівня вокалу і шанобливе ставлення тренерів до кожного учасника.

Орел і решка (2016) - пізнавальне шоу. Кожна програма розповідає про одну країну чи місто з двох точок зору мандрівника, не обмеженого матеріально, і тотально економного.

Розсміши коміка (2015) - гумористичне шоу. Народна розважальна шоу-програма, в якій будь-яка людина, що володіє комічним талантом, має можливість заробити 100 000 гривень.

NBA. Chicago Bulls — Cleveland Cavaliers (2016) - баскетбол. Дивіться захоплюючий матч NBA. Chicago Bulls — Cleveland Cavaliers. 

 

Rene Alvarado — Andrew Cancio (2016) - бокс. Вмикайте десятираундовий бій в рамках напівлегкої ваги (до 57,2 кг). Rene Alvarado (Нікарагуа) - Andrew Cancio (США).

Boston College – Quinnipiac (2016) - хокей.  Хокей. NCAA. Заморожена четвірка. Півфінал 1. Boston College – Quinnipiac. 

І іще більше 100 фільмів ЩОДЕННО в онлайн кінотеатрі Divan.TV.

Детальніше про послугу DIVAN.TV