Підключитися (044) 593-39-29
Рус Укр
Повернутися до списку

Велика гра (2014) - бойовик, пригоди.  Історія сором'язливого підлітка на ім'я Оскарі. Як і його прадіди, згідно з традиціями, хлопчик повинен провести один день і одну ніч в непрохідній глухомані. Озброєний тільки луком і стрілами, він повинен повернутися зіздобиччю, яка ознаменує його становлення як чоловіка. Хто б міг подумати, що такою здобиччю стане президент США!

Останній рубіж (2013) - бойовик.  Філ Брокер - колишній агент з відділу боротьби з наркотиками. Філ переїжджає в невелике місто разом з сім'єю в надії забути минуле. Але він дізнається, що місто тільки з боку здається тихим і спокійним місцем, насправді воно кишить насильством, наркотиками, а всім цим заправляє лиходій по кличці Алігатор ...

Джунглі (2012) - пригоди, комедія.  У Сергія і Марини в сімейному житті настала криза. Під час однієї зі сварок, вони вирішують поїхати в екзотичну подорож. Всю дорогу між подружжям не вщухають сварки, які врешті-решт призводять до того, що вони виявляються на безлюдному острові, загубленому в океані...

Невідомий (2011) - бойовик, трилер. У цьому фільмі розповідається про чоловіка, який після пробудження від коми виявляє, що його особа привласнена іншим, і розуміє, що ніхто, навіть власна дружина, не вірить йому. І тоді за допомогою незнайомої молодої жінки-таксистки герой прагне довести, хто він такий.

Солдат Джейн (1997) - бойовик, мелодрама. Лейтенант Джордан О`Ніл стає першою жінкою,  направленою для проходження елітної програми в центрі підготовки «Каталано» у Флориді. Кращі представники спецпідрозділів армії США відбираються сюди. 60 відсотків з них не витримують в цьому пеклі. Школа виживання і знищення ... Ти повинна вистояти, О`Ніл!

И еще более 100 фильмов ЕЖЕДНЕВНО в онлайн кинотеатре Divan.TV.

Детальнее об услуге DIVAN.TV