Підключитися (044) 593-39-29
Рус Укр
Шепетівка

Шепетівка

Компанія «ФРІНЕТ» пропонує своїм абонентам швидкий, стабільний і надійний доступ в інтернет в Шепетівці. Якщо ви бажаєте підключити будинок або офіс, ознайомтеся з тарифами та умовами, зверніться до менеджера компанії в будь-який зручний час. Чекати довго не доведеться!

Працюйте без перешкод і без ризиків

Щоб доступ до глобальної мережі не створював проблем, зробіть вибір на користь Інтернет-оператора «ФРІНЕТ». На відміну від інших компаній, «ФРІНЕТ» забезпечує реальні переваги для своїх клієнтів:

  • швидкість завжди відповідає заявленій і не падає навіть в моменти пікового навантаження (ранок, вечір, вихідні та свята)
  • канал симетричний - ви завантажуєте і відправляєте інформацію однаково швидко
  • з'єднання надійно захищене від злому. Якщо хочете підвищити захист, ви можете замовити додатковий комплект антивірусних програм
  • служба технічної підтримки цілодобово надає інформацію про роботу мережі і відповідає на запитання користувачів

Сотні тисяч жителів Києва та інших населених пунктів України довірили забезпечення Інтернет-з'єднанням компанії «ФРІНЕТ». 

Тарифні плани для фізичних осіб у приватному секторі при підключенні оптичним кабелем в м. Шепетiвка

Швидкість доступу до українського сегменту Інтернет Швидкість доступу до зарубіжного сегменту Інтернет Швидкість доступу до зарубіжного сегменту Інтернет в нічний час (з 1:00 до 8:00) Щомісячна абонплата (з ПДВ) Вартість підключення (з ПДВ)**
до 100 Мбіт/с до 30 Мбіт/с
до 100 Мбіт/с 120 грн. 60 грн.* Визначається в індивідуальному порядку
до 100 Мбіт/с до 50 Мбіт/с
до 100 Мбіт/с 150 грн. 75 грн.* Визначається в індивідуальному порядку
ЗАМОВИТИ ПІДКЛЮЧЕННЯ

** вартість підключення до мережі компанії для абонентів у приватному секторі розраховується індивідуально, для перевірки технічної можливості та визначення вартості підключення звертайтесь у відділ продажів в своєму місті.

* Детальні умови акції вказані в офіційному регламенті.
 

«ФРІНЕТ» - кращий Інтернет-оператор в регіоні

Компанія використовує новітнє програмно-технічне забезпечення.

Постійний моніторинг мережі і своєчасна модернізація обладнання - ключові принципи роботи компанії. Завдяки їм, абоненти нічим не ризикують і задоволені якістю послуг. Швидкісний інтернет в Хмельницькій області ви можете підключити вже зараз.

Карта покриття

Оформіть заявку в будь-який час

У будь-який час ви можете залишити заявку на підключення та приєднатися до абонентів компанії. Доступ до глобальної мережі вам надасть кращий інтернет-провайдер в Шепетівці, що користується заслуженим визнанням і повагою сотень тисяч абонентів по всій Україні. Підключайтеся і ви, щоб ніщо не заважало продуктивно вчитися і працювати, спілкуватися і розважатися з задоволенням.

Підключення до інтернету
Шепетiвка