Підключитися (044) 593-39-29
Рус Укр

Підключити інтернет в Макарові (Макарівському районі)

Компанія «ФРІНЕТ» пропонує користувачам доступ в інтернет в Київській області. Якщо ви проживаєте в селищі Макарів або Макарівському районі і хочете, щоб з'єднання з глобальною мережею завжди було швидким і стабільним, зверніться в компанію «ФРІНЕТ». Дізнайтеся інформацію щодо тарифів, замовляйте роботи з підключення та отримайте результат у найкоротший строк. Спеціалісти компанії завжди готові відповісти на питання, провести підготовку і підключити будинок, квартиру або офіс до глобальної мережі.

Тарифи Інтернет-оператора «ФРІНЕТ»: висока швидкість, цінова доступність

У своїй роботі «ФРІНЕТ» орієнтується на те, щоб завжди підтримувати обладнання в справному вигляді, задіє новітнє програмне і апаратне забезпечення. Як результат, можна говорити, що «ФРІНЕТ» випереджає конкурентів і про це говорять факти:

  • Швидкісне сполучення підтримується стабільно, навіть при так званому піковому навантаженні (ранок і вечір буднього дня, вихідний, свято).
  • Канал симетричний: ви можете завантажувати і відправляти дані з однаковою швидкістю.
  • Тарифів завжди кілька. Для приватного будинку, для квартири і для офісу можна підібрати оптимальне рішення.

Проводячи інтернет в Макарів (Макарівський район), компанія використовує сучасні технології та обладнання, цього достатньо для того, щоб підключити всі приватні будинки, офіси і багатоповерхівки.

Тарифні плани для фізичних осіб у приватному секторі при підключенні оптичним кабелем

Тариф

"Free 30"

"Free 50"

"Free 100"

Швидкість World до 30 Мбіт/с до 50 Мбіт/с до 100 Мбіт/с 
Швидкість UA до 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с 
Абонплата
150 грн.
200 грн.топ продажів
300 грн. 
 

ПІДКЛЮЧИТИ**

ПІДКЛЮЧИТИ**

ПІДКЛЮЧИТИ**
**Вартість підключення до мережі компанії для абонентів у приватному секторі розраховується індивідуально. Для перевірки технічної можливості та визначення вартості підключення звертайтесь у відділ продажів в своєму місті.

Турбота про абонентів - понад усе

Компанія «ФРІНЕТ» піклується про абонентів не на словах, а на ділі і прагне зробити все, щоб ви забули про незручності, ризики і проблеми:

  • Заявки обробляються оперативно, фахівці надають максимум інформації про тарифи і допомагають вам зробити вибір.
  • Технічна підтримка веде цілодобову роботу і завжди готова допомогти з питаннями, що виникають у абонентів.
  • Надаються додаткові послуги: інтерактивне телебачення, антивірусний захист.
  • Постійно діють акції, працює програма лояльності для нових абонентів і для тих, хто підключився вже давно.

Як результат, робота та навчання, творчість і спілкування стають набагато простіше і продуктивніше. Ви позбавляєте себе від додаткових витрат, від втраченого часу, від розривів з'єднання в самий невідповідний момент, від нестачі швидкості і від вірусних атак.

Карта покриття

Компанія «ФРІНЕТ» - без перебільшення найкращий інтернет-провайдер в Макарові. Обравши «ФРІНЕТ» серед інших постачальників послуг Інтернет-зв'язку, ви не будете шкодувати про своє рішення. Звернутися за додатковою інформацією та оформити заявку можна в будь-який зручний час.

Підключення до інтернету
Макарів