Підключитися (044) 593-39-29
Рус Укр

Інтернет у Димері

Компанія «ФРІНЕТ» забезпечує своїм абонентам стабільний доступ до мережі інтернет в Київській області. Якщо ви проживаєте в селищі Димер і бажаєте підключитися до глобальної мережі, зверніться в компанію в будь-який час. «ФРІНЕТ» забезпечить високошвидкісне, захищене, надійне з'єднання, оперативно і професійно проведе підключення обладнання, відповість на будь-які питання в найкоротший термін.

Чому саме «ФРІНЕТ»?

Інтернет-операторів, до яких ви можете звернутися, не так уже й мало. Але ніхто з них не запропонує більше зручних і приємних умов, ніж «ФРІНЕТ»:

  • Широкий вибір тарифних планів для квартир, офісів, приватних будинків.
  • Максимальна цінова доступність без прихованих комісій і додаткових внесків.
  • Фахівці оперативно обробляють будь-які запити, надають повну інформацію, виконують заявки на підключення настільки швидко, наскільки це взагалі можливо.

«ФРІНЕТ» проводить інтернет у Димер на кращих умовах. Майже шість тисяч жителів Димера завжди мають можливість стати користувачами мережі.

Тарифні плани для фізичних осіб у приватному секторі при підключенні оптичним кабелем

Тариф

"Free 30"

"Free 50"

"Free 100"

Швидкість World до 30 Мбіт/с до 50 Мбіт/с до 100 Мбіт/с 
Швидкість UA до 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с до 100 Мбіт/с 
Абонплата
150 грн.
200 грн.топ продажів
300 грн. 
 

ПІДКЛЮЧИТИ**

ПІДКЛЮЧИТИ**

ПІДКЛЮЧИТИ**
**Вартість підключення до мережі компанії для абонентів у приватному секторі розраховується індивідуально. Для перевірки технічної можливості та визначення вартості підключення звертайтесь у відділ продажів в своєму місті.

Компанія завжди підтримує абонентів

На відміну від багатьох інших компаній, «ФРІНЕТ» піклується в першу чергу про благополуччя і зручність абонента. Причому виявляється це не на словах, а на ділі:

  • Служба технічної підтримки працює цілодобово, завжди готова відповісти на ваші питання.
  • Фахівці call-центру приймають і обробляють заявки без зволікань.
  • Абонентам мережі регулярно пропонуються акції, діє програма лояльності.
  • Майстри персонально підходять до кожного замовлення і допомагають у виборі тарифу.

Інтернет-оператор «ФРІНЕТ» пропонує абонентам додаткові послуги: цифрове телебачення, антивірусний захист. Здійснюється регулярний моніторинг мережі, а обладнання використовується найсучасніше і надійне, що знижує підсумкові витрати і робить вартість послуг вигідною. При цьому зберігається стабільність і висока швидкість з'єднання.

Карта покриття

Оформіть заявку на підключення до Інтернету вже зараз

Ознайомившись з умовами підключення до  мережі «ФРІНЕТ», ви можете задати додаткові питання спеціалісту компанії і оформити заявку. У самий найближчий час ви вже отримаєте доступ до глобальної мережі, щоб працювати, вчитися, спілкуватися і розважатися без будь-яких проблем.

«ФРІНЕТ» - без перебільшення, найкращий інтернет провайдер в Димері. Якщо ви хочете забути про будь-які проблеми з підключенням до Інтернету, зверніться до фахівців компанії!

Підключення до інтернету
Димер