Підключитися (044) 593-39-29
Рус Укр
Навесні вмикайте нові телеканали на OLL.TV (Інтерактивне TV)

Навесні вмикайте нові телеканали на OLL.TV (Інтерактивне TV)

Повернутися до списку

Навесні вмикайте нові телеканали на OLL.TV (Інтерактивне TV)

З 1 березня 2017 року користувачі послуги OLL.TV (Інтерактивне TV) отримають одразу два нових телеканали. У тарифних планах «Стартовий»,  «Оптимальний» і  «Преміальний» з’явиться канал «Настоящее время» (Current Time). Спільний медіапроект Радіо Свобода та Голосу Америки, телеканал надає глядачам актуальну та засновану на реальних фактах інформацію. Журналісти каналу працюють в Україні, Грузії, Росії, Азербайджані, Киргизстані та інших країнах Східної та Центральної Європи. Незмінною позицією телеканалу є надання глядачам якомога ширшого кола думок та поглядів щодо неоднозначних питань. Особливо про теми, які ігнорують офіційні ЗМІ. Тож у пошуку справжніх новин і незаангажованих висновків, вмикайте «Настоящее время» на OLL.TV (Інтерактивному TV).

А для найменших глядачів – канал Baby TV. Пізнавальні інтерактивні програми розраховані на малечу до 3 років. І стануть чудовою можливістю для батьків провести час із дитиною, допомагаючи їй розвиватися та пізнавати світ. Телеканал Baby TV буде доступний у «Преміальному». 

Насолоджуйтесь переглядом нових телеканалів – дозвілля стає ще цікавішим! Обирайте свій тарифний план та замовляйте послугу на OLL.TV (Інтерактивне TV) просто зараз.