Підключитися (044) 593-39-29
Рус Укр
Революція якості на Divan.TV

Революція якості на Divan.TV

Революція якості на Divan.TV
Повернутися до списку

Користувачі сервісу Divan.TV тепер зможуть отримувати більше задоволення від перегляду улюблених фільмів за рахунок поліпшення якості зображення.

На преміум HD каналах, які доступні в тарифних пакетах «Престижний», «VIP» та «Фільмовий +HD», Divan.TV підняв бітрейт і оптимізував потік переданих пакетів даних, що дозволило збільшити якість передачі зображення в 1,5 рази. Це дає можливість всім користувачам Divan.TV отримувати ще більше задоволення від перегляду HD каналів з поліпшеним зображенням на всіх пристроях, від мобільного додатку до Smart-телевізорів з максимальною діагоналлю. Нова якість зображення вже доступна на всіх напрямках сервісу: як в прямому ефірі, так і в записі улюблених телепрограм і фільмів, які зберігаються в «ТВ Архіві».

«Divan.TV постійно покращує якість сервісу за всіма напрямками. Сервіс працює і доступний більш ніж в 200-х країнах світу, саме тому так важливо відповідати світовим стандартам телебачення високої чіткості». Так прокоментував обновлення Product Director в Divan.TV Євген Куцарський.

Користувачів звичайних каналів також чекають приємні зміни. Оновлене обладнання на Divan.TV надало можливість сервісу на порядок поліпшити якість зображення на каналах, які ще не  поспішають переходити в HD-формат.

DIVAN.TV – це перший міжнародний інтерактивний сервіс телебачення доступний на всіх пристроях: Smart TV, планшет, смартфон, медіа приставках і комп'ютері. Сервіс надає перегляд контенту в 200 країнах світу без контрактів і додаткового обладнання. Для доступу до сервісу достатньо підключення до мережі Інтернет, дротове або бездротове Wi-Fi. Технологія трансляції також адаптована для роботи в мобільних мережах 3G.