Підключитися (044) 593-39-29
Рус Укр

Премія Telecom Awards 2017

Повернутися до списку

Шановні друзі!

Із гордістю повідомляємо Вам, що  10 вересня 2017 року пройшла друга  щорічна церемонія вручення премії Telecom Awards 2017, де компанія «ФРІНЕТ» перемогла в номінації «Компанія року в області фіксованого зв`язку (категорія малий/середній бізнес)». Ця Всеукраїнська галузева спеціалізована нагорода вручається компаніям і персоналіям за досягнення, успіхи і внесок у розвиток вітчизняного телекомунікаційного та медіа ринку, за підсумками голосування журі, до якого входять відомі експерти телекомунікаційного ринку.

Нагородження  пройшло в м. Одесі  в рамках Міжнародної конференції  Telecom Ukraine 2017,  яка відбулася 8-12 вересня 2017 року. Це  наймасштабніша подія українського ринку телекомунікацій, медіа та контенту, що об’єднує профільні асоціації, громадські організації, галузеві підприємства, світових виробників і постачальників сучасного телекомунікаційного обладнання та інших представників зацікавлених у розвитку вітчизняної галузі.

  • Компанія «ФРІНЕТ» і в подальшому буде докладати зусиль, щоб утримати позицію лідера в своїй галузі та надавати своїм абонентам якісний інтернет-зв’язок.