Підключитися (044) 593-39-29
Рус Укр
Отримайте у подарунок місяць передплати «Кіно і ТБ: Легка» від MEGOGO!

Отримайте у подарунок місяць передплати «Кіно і ТБ: Легка» від MEGOGO!

Повернутися до списку

З 13 листопада «ФРІНЕТ» (ТМ «О3») і найбільший в Україні онлайн-кінотеатр MEGOGO запускаюсь сумісну акцію.Тепер кожен абонент «ФРІНЕТ» має можливість отримати місяць безкоштовного доступу при оформленні передплати «Кіно і ТБ: Легка».

З MEGOGO вам завжди буде що подивитися. Тисячі фільмів і більше ста телеканалів, серіали і мультфільми онлайн без реклами, — обирайте вашу підписку «Кіно і ТБ» і оформляйте ї просто зараз у вашому кабінеті користувача «ФРІНЕТ». 

При оформленні «Кіно  ТБ: Легка» отримайте перший місяць перегляду у подарунок від MEGOGO. Передплата відкриє доступ до тисяч фільмів без реклами та популярним національним телеканалам. Також спробуйте спеціальні можливості 11-ти інтерактивних HD-каналів MEGOGO: [M] Кінохіт, [M] Бойовик, [M] Комедія та ін. У будь-який момент дивіться фільм з початку, ставте ефір на паузу або навіть переходьте на інший фільм із програми. Загальна кількість каналів тепер — більше 80.

Доступні також ішні єдині передплати «Кіно і ТБ», що об’єднують ваші улюблені розваги. Дивіться національні та зарубіжні телеканали, фільми з колекції найкращих фільмів і мультфільмів на комп’ютері, Smart TV, планшеті і смартфоні. Зверніть увагу: передплати «Кіно і ТБ» вимикають рекламу у всіх розділах сайту для вашого профілю користувача!

Дивіться улюблені передачі та шоу, а також тисячі фільмів в Full HD та на будь-якому пристрої, підключеному до інтернету.

Щоб обрати свою передплату і оформити її, перейдіть у особистий кабінет.