Підключитися (044) 593-39-29
Рус Укр
Компанія «ФРІНЕТ» підключила 100 000-го абонента

Компанія «ФРІНЕТ» підключила 100 000-го абонента

Компанія «ФРІНЕТ» підключила 100 000-го абонента
Повернутися до списку

Компания «ФРІНЕТ» підключила 100 000 - го абонента

У лютому 2014 до мережі ТОВ «ФРІНЕТ» (ТМ «О3») було підключено 100 000 - го абонента. Ним стала Шлапак Віталіна Василівна, яка проживає у Солом'янському районі міста Києва. Ювілейному абоненту компанії було вручено сертифікат на безкоштовне користування доступом до мережі Інтернет протягом 12 місяців. Нагородження відбулося у центрі обслуговування абонентів «ФРІНЕТ», розташованому за адресою вул. Закревського, 22.

ТОВ «ФРІНЕТ» (ТМ «О3») займає провідні позиції серед українських операторів послуги широкосмугового доступу до мережі і активно розвивається, розширюючи свою присутність як у Києві, так і в регіонах. Для підключення абонентів «ФРІНЕТ» використовує одну з найсучасніших технологій - FTTx. Застосування даної технології при побудові мережі передбачає використання виключно волоконно - оптичного кабелю на ділянці від магістральної мережі оператора зв'язку до будівлі, в якій розташований абонент.

За минулий рік абонентська база «ФРІНЕТ» збільшилася більш ніж на 15%, а покриття мережі вже охоплює більше 5 тис. багатоквартирних будинків у 13 містах України. Основну увагу компанія приділяє обслуговуванню абонентів. Для цього розгорнуто Call - центр, цілодобово працюють технічна підтримка та служба моніторингу мережі, регулярно розширюється спектр додаткових послуг, що надаються користувачам.