Рус Укр
Футбол LIVE: Ліги чемпіонів і Ліги Європи

Повернутися до списку

Барселона, Шахтар і Боруссія Дортмунд

Новий футбольний тиждень подарує вболівальникам незабутні враження. У відбіркових турах Ліги чемпіонів і Ліги Європи зіграють легендарні європейські клуби та найсильніші українські команди.

У вівторок на стадіон Камп Ноу вийде знакова для Ліги чемпіонів пара суперників Барселона – Ювентус. Протистояння команд у сезоні 2016-2017 завершилося перемогою італійців у чвертьфіналі із загальним рахунком 3:0. Це був свого роду реванш за тріумф Барселони у фіналі сезону 2015-2016. Тоді каталонці стали чемпіонами обігравши Ювентус за результатом 3:1. Хто святкуватиме перемогу цього разу?

У середу, 13 вересня, Шахтар зустріне на стадіоні Металіст команду Наполі. Це перша зустріч клубів і, хоча букмекери ставлять на «гірників», Шахтар має бути надуважним. Адже за Наполі зіграє бельгієць Дріс Мертенс, який наразі є найрезультативнішим гравцем Серії А у 2017 році – на його рахунку вже 19 голів.

Іншим цікавим матчем стане зустріч Тоттенгем – Боруссія (Д). Це перша єврокубкова гра Андрія Ярмоленко у складі німецького клубу. Напередодні Андрій дебютував у національному чемпіонаті, вийшовши на поле на 79 хвилині гри, однак не встиг проявити себе. Чи вдасться йому допомогти своїй новій команді у гру проти англійців?

Дивіться ці та інші матчі Ліги чемпіонів у прямих трансляціях, які доступні користувачам послуги OLL.TV / Інтерактивне TV у тарифних планах Оптимальний і Преміальний. Про всі деталі підключення та акційній пропозиції ви можете дізнатися на сайті або за телефоном