Підключитися (044) 593-39-29
Рус Укр
Десятитисячний абонент в Житомирській філії

Десятитисячний абонент в Житомирській філії

Десятитисячний абонент в Житомирській філії
Повернутися до списку

Власником ювілейного контракту став Гусар Сергій Миколайович, який проживає по вул. Шевченка у м. Житомир. Директор житомирської філії ТОВ "ФРІНЕТ" вручив абоненту сертифікат на безкоштовне користування послугами доступу до Інтернет на весь час перебування в мережі.

За минулий рік кількість абонентів «ФРІНЕТ» у Житомирі збільшилася вдвічі, а покриття міста мережею компанії вже перевищило 70%. ТОВ «ФРІНЕТ» є єдиним провайдером в регіоні, що здійснює підключення абонентів за технологією FTTH (оптика до будинку) як в приватному секторі на території міста, так і в найближчих населених пунктах (села Іванівка, Барашевка, Зарічани і Станишівка). У плани покриття входить побудова мережі в с.Тетерівка .

Основну увагу компанія приділяє обслуговуванню абонентів. Для цього розгорнуто Call-центр, цілодобово працюють технічна підтримка та служба моніторингу мережі, регулярно розширюється спектр додаткових послуг, що надаються користувачам.

З червня 2013 абонентам ТОВ «ФРІНЕТ» доступні комплексні тарифні плани, що включають в себе доступ до послуги Інтернет та сервісу DIVAN.TV. Введення комплексних тарифів - важливий крок, зроблений з метою надання максимально можливого спектра послуг абонентам. Відтепер споживачеві не потрібно вибирати окремо інтернет-провайдера та оператора телебачення, обидві послуги доступні в рамках єдиного тарифного плану. Водночас комплексна послуга дозволяє більше не замислюватися про пошук контенту в мережі - каталог DIVAN.TV містить безліч ліцензійних фільмів і навчальних програм на будь-який смак. Таким чином, споживач отримує відразу кілька мультимедійних сервісів, які роблять його дозвілля максимально комфортним.

Дізнатися більше про послуги компанії і подати заявку на підключення послуг ТОВ «ФРІНЕТ» можна на сайті та за телефоном (0412) 47-50-50 або в офісі компанії в місті Житомирі за адресою вул. Хлібна, буд.27.