Підключитися (044) 593-39-29
Рус Укр

Програма лояльності

Повернутися до списку

1. Бонусно-дисконтна система лояльності, що передбачає щомісячне нарахування бонусів за умови своєчасного внесення абонентської плати:

Стаж абонента в мережі
у роках/міс

від
6 міс. до 1 року/
6 міс. до 12 міс.

від
1 до 3 років/
13 міс. до 36 міс

від
3 до 4 років/
37 міс. до 48 міс

від
4 до 5 років/
49 міс. до 60 міс

від 5років і більше/
61 міс. і більше

Кількість бонусів
(% від суми абонплати)

2%

4%

6%

8%

10%

 • Бонуси нараховуються при своєчасному внесенні абонплати (у 00:00 1-го числа місяця у абонента достатньо коштів для списання абонплати за поточний місяць) і можуть бути використані для погашення абонентської плати або оплати будь-яких додаткових послуг.
 • Для участі в бонусній програмі абонент повинен ознайомитися з офіційними правилами  і активувати дану можливість в особистому кабінеті.
 • Списання бонусів не може превищувати 50% від  вартості абонентської плати або додаткової послуги.
 • Бонуси не нараховуються, якщо на 1-е число послуга Інтернет призупинена. 

2. Надання знижок на всі послуги сервісного талону для існуючих абонентів:

 • зі стажем 12-35 місяців - 5%;

 • зі стажем більше 36 міс. - 10%.

3. За умови разового поповнення рахунку абонент[1] має можливість отримати знижку на абонентську плату тарифного плану, залежно від внесеної суми авансового платежу і свого абонентського стажу (період користування послугами ТОВ «ФРІНЕТ» з моменту укладення договору):

Абонентський стаж

до 1 року

від 1 року до 3 року

3 роки і більше

Аванс

Скидка

Період надання скидки

300-499 грн.

25%

1 месяц

2 місяці

місяці

500-999 грн.

40%

1 месяц

місяці

місяці

1000-1499 грн.

60%

1 месяц

місяці

місяці

1500-1999 грн.

80%

1 месяц

місяці

місяці

> 2000 грн.

99%

1 месяц

місяці

місяці

 

Наприклад: абонент, який користується послугами компанії 2 роки, при поповненні рахунку на 300 грн. отримає знижку 25% на абонентську плату свого тарифного плану на період 2 місяці.

[1] - У зв'язку з технічними обмеженнями дане пропозиція діє тільки для абонентів в багатоповерхових будинках (у містах Київ, Житомир, Львів, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ).

4. Зміна тарифних планів для тих, хто є абонентом ТОВ «ФРІНЕТ» більше 6 місяців і не має заборгованості, здійснюється безкоштовно, включаючи зміну на тарифні плани з меншою абонентською платою. Умова не поширюється на акційні тарифні плани. 

5. В рамках «Програми лояльності» доступна послуга «FreeDay», яка дозволяє отримати доступ до зарубіжного сегменту мережі Інтернет без обмежень швидкості (до 100 Мбіт/с) певну кількість днів протягом календарного місяця. Кількість таких днів на місяць визначається абонентським стажем:

Абонентський стаж

Кількість днів без обмеження швидкості

від 1  до 2 років

1

від 2 до 3 років

2

від 3 до 4 років

3

від 4 до 5 років

4

5 років и більше

5

Наприклад: абонент, який користується послугами компанії 2 роки, може отримувати доступ до зарубіжного сегменту мережі Інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с протягом двох днів на місяць. 

 • Послуга доступна тільки для абонентів тарифних планів без обмежень обсягу трафіку. 
 • Дізнатися свій абонентський стаж можна в «Особистому кабінеті».
 • Всі умови даної програми обробляються білінговою системою компанії автоматично (включаючи надання знижки при внесенні авансових платежів на зазначені суми). При бажанні отримати додаткову інформацію, прохання звертатися у відділи продажу компанії.
 • Умови програми лояльності не поширюються на тарифні пакети бездротового доступу Wi-Fi у м. Житомирі, а також пакети для юридичних осіб, VIP абонентів та Co-location.
 • Знижки, надані з різних акціях, не сумуються. У разі одночасної участі в декількох акціях надається одна найбільша знижка.