РЕГЛАМЕНТ

проведення акції «50 Мбіт/с за 50 грн.»

1.   ЦІЛЬОВА ГРУПА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

1.1. Потенційні користувачі (нові абоненти), які з 1 лютого 2016 року звернулись до Броварського ЦОА  ТОВ «ФРІНЕТ» для того, щоб скористатись послугою доступу до Інтернету та не підпадають під ВИНЯТКИ (Розділ 3).

2.   СУТЬ АКЦІЇ 

2.1. Для потенційних користувачів, що вказані у Розділі 1, які підключаються в період проведення акції на безлімітний тарифний план зі швидкістю 50 Мбіт/с та абонентською платою 100 грн./міс. передбачено  користування акційним тарифним планом протягом 6 (шести) місяців зі знижкою 50% (в порівнянні з діючими безлімітними тарифними планами). Абонентська плата зі знижкою 50% нараховується на перші 6 (шість) місяців з моменту підключення.

2.2.Вартість підключення до акційного тарифного плану становить 1 (одна) грн. (з ПДВ) з обов’язковим внесенням авансового платежу у розмірі одної абонентської плати за обраним тарифним планом.

2.3. Мінімальний строк дії обраного тарифного плану за акційною пропозицією та користування послугами абонентом становить 6 (шість) місяців.

2.4. Абоненти, що обрали підключення за умовами акції, не мають права зміни обраного тарифного плану на будь-який інший протягом 6 (шести) місяців з дати підключення.

3. ВИНЯТКИ 

3.1. Акційними умовами не можуть скористатись абоненти ТОВ «ФРІНЕТ», які вже отримують телекомунікаційні послуги відповідно до умов публічного договору.

3.2. Акційними умовами не можуть скористатись юридичні особи та фізичні особи-підприємці.

3.3. Акція не поширюється на абонентів в приватному секторі.

3.4. Умови акції не розповсюджуються на абонентів, які були користувачами послуг компанії за місцем їх надання протягом останніх 2-х календарних місяців.